VIDEO EDITORIAL NGA LEONARD VEIZI / TIRANA (NUK) ËSHTË SI PALERMOJA E VITEVE 70′

113 563 lexime

77,309FansaPëlqeje

Të fundit

7 sinkronitetet dhe pse nuk duhet t’i injoroni kurrë

Ndonjëherë duket e çuditshme, por kjo është një paraqitje e shkurtër e asaj që gjendet nën shqisave tona. Bota...

Pema e duhur për Krishtlindje

Ide, alternativa dhe si t’i menaxhojmë shpenzime për dekorin festiv gjatë pandemisë Të mëdha, shumëngjyrëshe dhe plot drita, nuk ka Krishtlindje që nuk festohet pa...

Ekzekutimi i perandorit Maurice, si i dha fund epokës së Antikitetit Klasik

Më 27 nëntor të vitit 602, perandori romak bizantin Maurice detyrohet të shikojë ekzekutimin e 6 djemve të tij, para se edhe atij t’i...

Horoskopi, 27 nëntor 2020

Dashi Është koha të përqendroheni në rrugën që synoni të ndiqni. Nëse harxhoni kohë me shqetësimin se çfarë mendojnë të tjerët, do të humbisni momentin....

Sulçebe: Pse vaksina ruse kundër COVID është efikase!

Imunologu Genc Sulçebe ka folur në emisionin “Opinion” për vaksinat anti-COVID që janë prodhuar deri më tani në të gjithë botën. Sulçebe komentoi vaksinën ruse...

Lajme të tjera

Web TV