“FJALA SPORT” 8 TETOR / NGA FIORELA AKÇIU

113 563 lexime

77,309FansaPëlqeje

Të fundit

Takimi Liga Profesioniste-Ministri e Financave, Libohova: Një hap në drejtimin e duhur

Në takimin e zhvilluar në kryeqytet, në mjediset e Ministrisë së Financave, midis përfaqësuesve të Ligës dhe qeverisë, ka...

OFL ‘ultimatum’ tre të dënuarve për prostitucion: Deklaroni pasurinë

Operacioni Forca e Ligjit iu kërkon të deklarojnë burimet e pasurisë tre personave të skeduar nga drejtësia për vepra të ndryshme penale. Në rrjetën e...

Bjellorusi/ Luakshenk nën presion, ultimatumi i opozitës po afrohet

Dhjetëra mijëra njerëz marshuan në Minsk dhe qytete të tjera të Bjellorusisë, duke kërkuar dorëheqjen e udhëheqësit autoritar, Alyaksandr Lukashenka, pavarësisht kërcënimit të Ministrisë...

Benefitet e të mos veshurit mbathje

Për shumë prej nesh, të veshësh të brendshme është një rutinë që është pothuajse si të marrësh frymë dhe mendimi për të ecur pa...

Së shpejti mbledhje mes dy qeverive/ Rama: Diskutime për heqjen e ligjit të luftës

Kryeministri Edi Rama është shprehur se së shpëjti do të ketë një mbledhje mes dy qeverive, asaj greke dhe shqiptare, për të diskutuar mbi...

Lajme të tjera

Web TV