Free Porn
xbporn
Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت pov leccata di figa
best porn 2025
homemade porn 2026
mi masturbo guardando una ragazza
estimare cost apartament precisă online
blonde babe fucked - bigassmonster

Përplasjet Armeni-Azerbajxhan, zhvendoset gjysma e popullsisë së Nago-Karabakut

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Përplasjet e krijuara dhe sulmet që kanë përfshirë Armeninë dhe Azerbajxhanin kanë dhënë efekt negative edhe në popullsinë e rajonit të Nago-Karabak.

Qytetarët kanë braktisur shtëpitë e tyre ndërsa rajoni ka marrë një pamje mjeruese. Ndërkohë, pala armene ka pranuar se janë regjistruar më shumë se 300 vdekje.

Përleshjet që kanë përfshirë Armeninë dhe Azerbajxhanin kanë zhvendosur gjysmën e popullsisë së rajonit të Nago-Karabak.

Presidenti rus, Vladimir Putin, kërkoi t’i jepet fund kësaj “tragjedie të madhe”. Ndërsa sulmet e reja goditën qytetin kryesor të Karabagut,  Armenia tha se luftimet po vijojnë intensivisht.

Azerbajxhani tha se ministri i tij i jashtëm, Jeyhun Bayramov, do të vizitojë Gjenevën të enjten dhe do të takohet me udhëheqësit e Organizatës për Sigurinë dhe Bashkëpunimin në grupin e Minskut të Evropës, i cili kryesohet nga diplomatët nga Franca, Rusia dhe Shtetet e Bashkuara .

Përleshjet shpërthyen në 27 Shtator, me Azerbajxhanin që këmbëngul se rajoni duhet të vihet nën kontrolli.

Përplasjet vijojnë edhe më të ashpra në jug të Karabagut, u tha gazetarëve zëdhënësi i ministrisë së mbrojtjes armene Art srun Hovanisyan.

“Sipas vlerësimeve tona paraprake, rreth 50% e popullsisë së Karabakut dhe 90% e grave dhe fëmijëve – ose rreth 70,000-75,000 njerëz – janë zhvendosur,” i tha AFP të mërkurën zyrtari i të drejtave të Karabakut Artak Beglaryan.

Azerbajxhani ka akuzuar forcat armene për granatat në zonat urbane, duke përfshirë qytetin e dytë më të madh të Ganja.

Dhjetëra civilë janë konfirmuar të vrarë në luftime. Pala armene ka pranuar se janë regjistruar më shumë se 300 vdekje.

Armenia shkarkoi nga detyra ministrin e saj të jashtëm, Zohrab Matsak anyan, si pasojë e trazirave që kanë shkaktuar përplasjet.

Lexo edhe :  Kur popullsia lokale vuan prej turizmit

Autoritetet kanë thënë se “është e pamundur të zhvillohen negociata në një anë dhe në anën tjetër të vazhdojnë operacionet ushtarake”.

Er.Ke.Fjala.al

Të fundit

Greqia ligj lufte me Shqipërinë, Idrizi: Absurd, me Italinë e ka hequr!

Kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi ka prezantuar në kuvend pr.deklaratën përmes së cilës kërkojnë nga qeveria që të bëjnë...

Jo vetëm stresi por edhe këto ushqime shkaktojnë çrregullime hormonale

Bulmeti Një nga më të njohurit në këtë listë është padyshim bulmeti. Ekspertët thonë se ushqimet me bazë bulmetin janë më të vështira për t’u...

Vuante nga zemra, ndërron jetë turisti francez në ishullin e Sazanit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në ishullin e Sazanit. Mësohet se ka ndërruar jetë një 38-vjeçar francez. Fillimisht, turisti nuk është ndjerë mirë nga...

Mësimet që jep inflacioni për krizën e ardhshme

Pas rritjes së inflacionit në 9% pas pandemisë dhe pushtimit rus të Ukrainës,  po tërhiqet drejt objektivit prej 2% të vendosur nga Rezerva Federale...

SPAK-u një “Catch-22” elektoral për Berishën

Që PD-ja të jetë konkuruese në zgjedhjet e ardhshme, duhet ta zgjerojë sinorin e saj elektoral shumë përtej bërthamës së simpatizantëve të Berishës. Në...

Lajme të tjera

Web TV