Vetëm 21 vjeçe, Rina Balaj zbulon sëmundjen nga e cila vuan

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këngëtarja Rina Balaj ka treguar për largimin e mëparshëm nga muzika. Kujtojmë se këngëtarja më herët bëri një pauzë nga muzika duke mos dhënë asnjë shpjegim fansave të saj, por mbylli çdo rrjet social.

Së fundmi në një emision televiziv, këngëtarja tregoi se arsyeja e largimit nga muzika përkohësisht ishte për shkak të disa problemeve shëndetësore. Ajo tregoi se menjëherë pasi u diagnostikua me diabet mori vendimin për tu larguar nga muzika për një periudhë të pacaktuar.

Por nuk vonoi shumë dhe këngëtarja u rikthye sërish muzikës me këngë dhe bashkëpunime të reja së bashku me të dashurin e saj SinBoy./Re.Gu/fjala.al

Të fundit

Interi është fitues i derbit të Milanos, goli i Lautaro Martinez vulos sfidën

Stadiumi “San Siro” në “flakë” pak pasi kishte kaluar gjysmë ore lojë në derbin Inter – Milan. Zikaltrit fituan...

Diskutimi mes Geasy dhe Luana Vjollcës: Do hap shampanjë kur të martohesh ti

“Zemër Luana” me autorësi dhe moderim të Luana Vjollcës në Tv Klan ka qenë një mbrëmje e tej mbushur me surpriza! Të ftuarit e kësaj...

Zhdukja e bletëve, kërcënim serioz për ekosistemin

Bashkimi Evropian ka bërë të ditur se është në përgatitje e sipër të një plani që ka të bëjë me rritjen e monitorimit të...

“Je ulli pa kokrra”, zihen dy kunatat: Je hasmi numër një, më ke ftohur zemrën

Pjesa e dytë e “Shihemi në Gjyq”, rubrikës së “E diela shqiptare” në Tv Klan ka nisur me tone të ashpra mes Marias dhe...

Ish-kryeministri izraelit: Putini premtoi se nuk do ta vriste Zelensky-in

Ish-Kryeministri i Izraelit Naftali Bennet, i cili shërbeu për pak kohë si ndërmjetës në fillim të sulmit rus në Ukrainë, thotë se Presidenti Vladimir...

Lajme të tjera

Web TV