“HARD TALK NGA ROLAND QAFOKU”, i ftuar ish-Drejtori i Përgjithshëm i Policisë Shtetit, Ahmet Prençi

113 563 lexime

77,309FansaPëlqeje

Të fundit

“Deti”/ Rama: Zgjidhje në instancat e drejtësisë. Dendias: Do të shkojmë në Hagë

Kryeministri Edi Rama dha sot lajmin se Shqipëria dhe Greqia kanë rënë dakord që për çështjen e detit do...

DW: A do të ketë një marrëveshje Greqi-Shqipëri për detin Jon?

Kreu i diplomacisë greke Nikolaus Dendias takohet sot me autoritetet drejtuese të Shqipërisë. Vizita e Dendias nis me takimin me Ministrin e Jashtëm në...

SPAK/ Shkelje me tenderat, arrestohen disa drejtues të OSHEE

Prokuroria e Posaçme, SPAK ka finalizuar arrestimin e ish-drejtorit të Prokurorimeve Publike në Operatorin e Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE), Erlis Bushati. Burime për "Fjala.al"...

“Ha sandwich çdo ditë”/ Deklarata e Hotit kthet në ‘meme’ (FOTO)

Shumë biznese të njohura në Kosovë kanë nisur të bëjnë ‘meme’ me kryeministrin Avdullah Hoti, pas deklaratës së tij se ai konsumon çdo mëngjes...

Memoriali i Murit të Berlinit, fotot që bënë epokë

Evropa po lufton tani me mjedisin më të vështirë të sigurisë që nga përfundimi i Luftës së Ftohtë. Berlini ishte edhe një herë 1...

Lajme të tjera

Web TV