A e dini se njerëzit më të bukur i përkasin këtyre 3 shenjave të horoskopit

113 563 lexime

77,309FansaPëlqeje

Njerëzit më të bukur i përkasin shenjave të horoskopit që vijojnë si më poshtë:

Peshorja

Shumë pajtohen se njerëzit më të bukur janë të lindur nën shenjën e Peshores. Peshoret janë shumë të sofistikuara dhe elegante. Ato janë shumë tërheqëse dhe rrezatuese.

Akrepi

Akrepat kanë fytyrë të mrekullueshme. Ata shpesh rrezatojnë tërheqje të veçantë seksuale, me buzët më të plota, flokë të bukur dhe sytë joshës.

Bricjapi

Bricjapët, veçanërisht gratë e lindura në këtë shenjë, kanë një figurë dalluese të orareve dhe kthesa të spikatura. Krakteristikë e mirëfilltë është buzëqeshja, por edhe që ata gjithnjë janë të rafinuar.

la.mi/Fjala.al

Të fundit

SPAK/ Shkelje me tenderat, arrestohen disa drejtues të OSHEE

Prokuroria e Posaçme, SPAK ka finalizuar arrestimin e ish-drejtorit të Prokurorimeve Publike në Operatorin e Shpërndarjes së Energjisë Elektrike...

“Ha sandwich çdo ditë”/ Deklarata e Hotit kthet në ‘meme’ (FOTO)

Shumë biznese të njohura në Kosovë kanë nisur të bëjnë ‘meme’ me kryeministrin Avdullah Hoti, pas deklaratës së tij se ai konsumon çdo mëngjes...

Memoriali i Murit të Berlinit, fotot që bënë epokë

Evropa po lufton tani me mjedisin më të vështirë të sigurisë që nga përfundimi i Luftës së Ftohtë. Berlini ishte edhe një herë 1...

Humb jetën nga Covid mjeku i njohur nga Kukësi

Mjeku nga Kukësi, Astrit Haziri, ka ndërruar jetë në Turqi, pas infektimit me koronavirus. Mësohet se mjeku i cili humbi jetën sot për shkak të...

ARKIVI / Maqo Çomo kundërshton Enver Hoxhën

Byroja Politike 1956, Vendimi: Të përgjysmohet numri i krerëve në oborret individuale të fshatarëve Publikohet procesverbali i mbledhjes së Byrosë Politike të 1956-s, ku Enver...

Lajme të tjera

Web TV