“Unë thashë PO”, Fjolla Morina pranon propozimin për martesë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Fjolla Morina ndodhet ‘arrest shtëpie’ në qytetin e Kukësit. Gjatë qëndrimit atje, duket se artistja e njohur ka marrë një surprizë të këndshme, të cilën e ndau edhe me fansat e saj.

Përmes rrjetit social Instagram, Fjolla ka ndarë një imazh ku shihet një buqet e madhe me lule, ndërsa anash tyre edhe një unazë.

Në një tjetër fotografi, bukuroshja brune shihet duke e mbajtur në dorë unazën, ndërsa bën të ditur se ka pranuar propozimin për martesë. “Unë thash po”, ka shkruar ajo në mbishkrim.

Edhe pse ajo nuk e ka bërë publik emrin e personit që i ka rrëmbyer zemrën, mësohet se bëhet fjalë për Fisnik Sylën, me të cilin Fjolla është ndaluar në pikën kufitare në Morinë.

Këngëtarja e njohur nga Kosova rreth një muaj më parë u kap me një armë zjarri me 23 fishekë luftarakë, si dhe një pistoletë “çakmak” në pikën kufitare të Morinës./Bl.Ba/Fjala.al


Të fundit

Ukraina synon të evakuojë mijëra banorë nga Donetsku para dimrit

Qeveria ukrainase po synon të evakuojë dy të tretat e banorëve nga zonat që ajo ende kontrollon në rajonin...

Studiuesit në alarm, temperaturat në Arktik po rriten shumë më shpejt se mesatarja

Sipas një studimi të ri skandinav, temperatura në rajonin e Arktikut po rritet shumë më shpejt se mesatarja globale sesa kanë vlerësuar më parë...

FBI kontrolle në shtëpinë e Trump, flet prokurori i përgjithshëm: E urdhërova unë

FBI ka hyrë në shtëpinë e ish-presidentit Donald Trump për të bërë kontrolle por ende nuk dihet arsyeja e kontrollit. Mbi ngjarjen ka folur vetë...

Nga Trump te lufta në Ukrainë, zbulohet si “The Simpson” parashikojnë të ardhmen

Nëse doni të dini se ku po shkon bota, shihni “The Simpsons”. Shfaqja popullore e karikaturave për të rritur ka parashikuar ngjarje të egra dhe të...

Ishte i shpallur në kërkim, arrestohet ish-shefi i policisë së Dhërmiut!

Ish-shefi i Policisë së Dhërmiut, Sokol Bode është arrestuar mbrëmjen e sotme gjatë një aksioni policor në qytetin e Beratit. Bode është dënuar me 12...

Lajme të tjera

Web TV