Rezart Veleshnja largohet papritur nga “Shiko kush luan”

113 563 lexime

77,309FansaPëlqeje

Aktori Rezart Veleshja është larguar papritur nga emisioni “Shiko kush luan”, që drejtohet nga moderatorja Luana Vjollca.

Mbrëmjen e djeshme ku spektakli u transmetua si normalisht ka rënë jo pak në sy mungesa e njërit prej kapitenëve të këtij emisioni. Në vend të Rezart Veleshnjës ishte Irgen Çela, një tjetër personazh i dashur për publikun nga radhët e Portokallisë. Mësohet se Veleshnja ka patur disa debate të forta me Luanën dhe kjo e fundit i ka treguar menjëherë derën aktorit të Portokallisë. Madje bëhet me dije se emisioni ishte regjistruar njëherë me Veleshnjën dhe pas debatit të tij me Luana Vjollcën është regjistruar sërish, por kësaj here me Irgen Çelën në vendin e tij. Një tjetër fakt që e konfirmon largimin e tij nga “Shiko kush luan” është që në rrjetin social Instagram, Veleshja ka fshirë të gjitha fotot që kishte nga puntatat e këtij emisioni.

Rezarti ishte pjesë e këtij formati që nga viti 2018, ku së bashku me Florjan Binajn ishin edhe dy kapitenët e skuadrave.

Pa.Va/Fjala.al

Të fundit

Parashikimi i motit për sot, e premte 30 tetor 2020

Kushtet e qëndrueshme atmosferike do te dominojnë vendin tonë duke bërë që të kemi alternime kthjellimesh dhe vranësirash të...

Horoskopi për sot, e premte 30 tetor 2020

Dashi Instinkti do t’ju çojë te njerëz të cilët ndajnë të njëjtin mendim me ju, kështu që, nëse shpresoni të kaloni një ditë të qetë...

“Duhet ta kishim bërë më herët”/ Merkel thirrje Europës: Të izolohemi sërish!

Gjatë samitit i cili u zhvillua online me krerët e shteteve Europiane, Kancelarja gjermane Angela Merkel u bëri thirrje që të izolohen sërish pasi...

“Humbën artistin e madh”/ Basha mesazh ngushëllues për ndarjen nga jeta të Avni Mulës

Kreu i PD Lulzim Basha ka reaguar pas ndarjes nga jeta të kompozitorit të njohur, Avni Mula. Basha shkruan ndër të tjera se Mula la...

”Lamtumirë Avni Mula”/ Rama mesazh ngushëllimi per ndarjen nga jeta të kompozitorit të njohur

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas vdekjes së kompozitarit të madh shqiptar Avni Mula. Rama ka bashkangjitur një foto bardhezi të kompozitorit të ndjerë si...

Lajme të tjera

Web TV