Aksident në Tiranë, motori përplas kalimtaren 75-vjeçare

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një 75-vjeçare është goditur mbrëmjen e sotme nga një një motor në kryeqytet.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:40 në rrugën “Tre Dëshmorët” në Tiranë.

Burime nga policia bëjnë me dije se është goditur nga një motor 75-vjeçarja me iniciale V.Z e cila është dërguar mënjëherë në spital. Drejtuesi i mjetit K.N.,  u shoqërua në komisariat, për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes. /Ra.My.Fjala.al/


Të fundit

Trafikonin emigrantë të paligjshëm në BE arrestohen babë e bir (Video)

Është zbuluar një bazë e falsifikimit të pasaportave në Lushnjë, me qëllim, strehimin e emigrantëve dhe kontrabandimin e tyre...

Covid-19/ BE heq Shqipërinë nga lista e vendeve të sigurta

BE ka hequr Shqipërinë nga lista e vendeve të sigurta sa i përket COVID. Vendimi është marrë nga Këshilli i Bashkimit Evropian. Veç Shqipërisë, në...

Dalin në ankand stolitë e Marie Antoinette

Dy byzylykë diamanti që i përkisnin mbretëreshës franceze Marie Antoinette do të dalin në ankand në muajin nëntor, në Gjenevë, njoftoi dje shtëpia e...

Covid-19/ 998 raste të reja e tre viktima në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë, për të mbrojtur veten dhe shëndetin e të tjerë. Vaksinohuni në qendrën më...

Gjykata Evropiane e të Drejtave të Njeriut refuzon kërkesën mjekëve grekë, vaksinimi i detyrueshëm

Gjykata Evropiane e të Drejtave të Njeriut ka refuzuar kërkesën për mbrojtje të përkohshme gjyqësore të paraqitur nga punonjësit e shëndetësisë në Greqi që...

Lajme të tjera

Web TV