Legalizimi i hashashit, çfarë mendojnë qytetarët?

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

 


Të fundit

KPK shkarkon nga detyra gjyqtaren e Tiranës

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit vendosi sot shkarkimin nga detyra të gjykatëses Manjola Beljeri nga Gjykata e  Rrethit Gjyqësor...

Xhaçka: Mirënjohëse për mbështetjen e SHBA-ve dhe BE-së për integrimin e Shqipërisë

Ministrja për Europën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka pas publikimit të progres-raportit për Shqipërinë, shprehu mirënjohje për mbështetjen e SHBA-ve dhe BE-së për...

Stuhi dhe breshër në Australi, përmbyten disa zona në Melbourn (Video)

Breshër dhe erëra të forta  kanë goditur zonën Coffs Harbour në New South Wales Mid Coast North Australi. Stuhia ka shkatërruar Toorminën në Coffs Harbour, me...

Administrata e Biden: Së shpejti vaksinohen fëmijët 5 deri në 11-vjeç

Administrata e Biden njoftoi sot planin e saj për vaksinimin e fëmijëve të moshës 5 deri në 11 vjeç. Sipas njoftimit së shpejti fëmijët...

Bitcoin thyen një tjetër rekord, ja çfarë çmimi arriti kriptomonedha

Monedha virtuale Bitcoin ka thyer një tjetër rekord. Kjo kriptovaluta ka arritur pasditen e sotme shifrën rekord, prej afro 65.6 mijë dollar. Thënë në...

Lajme të tjera

Web TV