“Nuk është shaka”, Alketa Vejsiu tregon eksperiencën e infektimit me Covid

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu, ka zbuluar se ka kaluar koronavirusin. Përmes një postimi në “Instagram”, ajo ka treguar se nuk ka patur simptoma të rënda.

Megjithatë, Alketa bën thirrje që të gjithë të mbajnë maskat e të respektojnë rregullat.

Coronën e kam kaluar, tamponi doli negativ para dy javësh! Qëndrova 14 ditë në izolim në shtëpi. Jam mirë për fat?

Kam dëgjuar raste vërtetë të rënda dhe lutem çdo ditë që Zoti të mbrojë njerëzit afër meje dhe të gjithë shqiptarët! Corona nuk është shaka. Kujdesuni për veten!??

Falenderoni Zotin dhe Festoni çdo ditë që keni shëndet dhe jeni në jetë!”, shkruan Alketa Vejsiu krahas disa fotove nga Stambolli./Bl.Ba/Fjala.al

Të fundit

Ekspertët thonë se po krijohet në heshtje një trend i ri për bukurinë

Mbase nuk e keni vënë re, por në botën e bukurisë ka aktualisht një lëvizje, sipas së cilës, minimalizmi...

“Nuk e ka ekzekutuar vajza”/ Karamuço nxjerr detaje nga vrasja e 50-vjeçarit në Durrës!

Eksperti i kriminalistikës, Ervin Karamuço thotë se vrasja e 50-vjeçarit Pëllumb Meta nuk mund të jetë kryer nga vajza e tij 19-vjeçare Hygerta Meta. Në...

Parlamenti gjerman miraton projektligjin për legalizimin e kanabisit

Ligjvënësit gjermanë kanë miratuar legalizimin e kanabisit në vend. 407 deputetë votuan në favor të legjislacionit të paraqitur nga koalicioni qeverisës, i përbërë nga...

Shi dhe erë e fuqishme, çfarë na pret nga nesër

Moti gjatë fundjavës që na pret, do të dominohet nga reshje të përqendruara më shumë në disa qarqe të vendit. Edhe pse nuk parashikohen...

A e vrau vajza të atin? Eksperti i sigurisë ngre dyshime të forta rreth ngjarjes

Krimi në familje ka tronditur Durrësin. 49-vjecari Pëllumb Meta është gjetur i groposur në oborrin e banesës, 13 ditë pas vrasjes. Autorësinë e ka...

Lajme të tjera

Web TV