Rezart Veleshnja reagon për sherrin me Luana Vjollcën

113 563 lexime

77,309FansaPëlqeje

Aktori i humorit Rezart Veleshnja ka reaguar për herë të parë për sherrin e përfolur në media mes tij dhe moderatorës së emisionit “Shiko kush Luan”, Luana Vjollca.

Nëpërmjet një statusi në Instastory, Rezart Veleshnja thekson se nuk ka asgjë të vërtetë në lajmet që qarkullojnë në media.

Aktori ka shkruar që arsyeja që është larguar është koha, pasi ka qenë i zënë.

“Mëso emrat një herë, pastaj mashtro me lajme! S’ka asnjë sherr përveç kohës që kam qenë i zënë palaço njerëz”, ka shkruar në story Veleshnja.

Aktori Irgen Çela, i njohur si Xhoda i ka zënë vendin e Rezartit në emision./Jo.Be.Fjala.al

 

 

Të fundit

Vuçiç dhe Vulin kërkon leje për të vizituar Kosovën, ministria e Jashtme i “mbyll derën”

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç ka dërguar një kërkesë në institucionet qeverisë së Kosovës për të kryer një vizitë...

Volteri, shkrimet e tij rreth Skënderbeut

Më 21 nëntor të vitit 1694 u lind François-Marie Arouet (v.1778), emri i penës i të cilir quhej Volter.  Ai ishte përfaqësues kryesor i...

Fshehja e viktimave me Covid, mjeku Kalo reagon ndaj “gojëve të liga të militantëve partiakë”

Mjeku i njohur Tritan Kalo ka reaguar mbi debatin e fundit që bën në vendin tonë, që shkakton hedhjen e akuzave se po fshihen...

“Çfarë më panë sytë te Covid 2”, Çani flet për planin e një mbyllje të dytë

Gazetari dhe moderatori i njohur Arian Çani tha se ishte në spitalin “Shefqet Ndroqi” pak ditë më parë, në të cilin trajtohen personat e...

Optikë kritike për dramën “Izraelite dhe Filistinë” të Nolit

KUMTI:“Kur refuzohet qasja paqësore e arsyes, e domosdoshme është qasja e  dhunës dhe forës”  Mexhit Prençi  1- Kryekreje theksoj se ideja për të krijuar dramën “Izraelitë...

Lajme të tjera

Web TV