Horoskopi ditor, e premte 23 tetor 2020

113 563 lexime

77,309FansaPëlqeje

Ky është horoskopi për ditën e premte 23 tetor 2020. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.

Dashi

Mos u shqetësoni: mëngjesi do të fillojë pak i tensionuar, por pasdite do jeni më në formë. Në frontin e punës, ju doni të ndryshoni, jeni lodhur duke bërë gjithmonë të njëjtat gjëra. Por kini kujdes: së pari duhet të zgjidhni disa mosmarrëveshje.

Demi

Kjo është një ditë pozitive për të folur për dashurinë. Por jini të kujdesshëm nëse jeni të pavendosur midis dy propozimeve. Sa i përket punës, nëse jeni të pakënaqur, ka ardhur koha të planifikoni për të ardhmen.

Binjakët

Pak kënaqësi në dashuri në pjesën e dytë të ditës, por fundjava do të jetë më me fat. Në frontin e punës, nga dhjetori Saturni fillon një tranzit shumë të rëndësishëm.

Gaforrja

Nëse keni mundësi, provoni sot të diskutoni çështje të rëndësishme dashurie. Në frontin e punës, nga fundi i vitit Saturni nuk do të jetë më në anën e kundërt. Mos u dorëzo, beteja është akoma e gjatë.

Luani

Nuk pritet një ditë e mirë. Nga ana e punës, nëse jeni në një rol të përgjegjshëm, mund të dëshironi të ndryshoni ose diskutoni me një administrator.

Virgjëresha

Nëse jeni beqar duhet të kuptoni nëse vërtet po punoni shumë për të gjetur dashurinë. Qielli është i pastër, përfitoni prej tij. Në frontin e punës, ata që arrijnë një marrëveshje tani mund ta nënshkruajnë atë!

Peshorja

Brenda disa javësh mund të përjetoni emocione të mëdha dhe të bukura në dashuri. Sa i përket punës, mëngjesi fillon keq, por pasdite yjet do të jenë më mirë. Kujdes nga ziliqarët!

Lexo edhe :  U dha injeksion vdekjeprurës pacientëve me Covid-19, Policia arreston mjekun

Akrepi

Disa dyshime në dashuri pasdite me Hënën në disfavor. Në frontin e punës, merrni kohën tuaj dhe mendoni për atë që duhet të bëni. Mos vepro me nxitim!

Shigjetari

Ju vërtet dëshironi dhe pasdite mund të keni një dialog të mirë. Në frontin e punës, bëni një vlerësim të situatës ekonomike: ka pasur shumë shpenzime!

Bricjapi

Bëni një pushim të vogël në dashuri. Çiftet që duan të flasin mund ta bëjnë këtë këtë fundjavë. Në frontin e punës, menaxhoni gjithçka me më shumë kujdes. Një kontakt i ri mund të bëhet thelbësor në të ardhmen!

Ujori

Ju jeni pak i trazuar në dashuri. Në frontin e punës, nuk ju pëlqen vërtet ambienti në të cilin gjendeni: bëjeni më të mirën e një situate të keqe!

Peshqit

Mundohuni të jeni më të kujdesshëm në dashuri. Në frontin e punës, situata ekonomike po përmirësohet. Këto ditë dikush mund të zgjidhë një problem të madh!/Bl.Ba/Fjala.al

Të fundit

Vajza e ish-deputetes së PD e thotë troç: Mami nuk më lë të dal me djemtë e socialistëve

Ada Deda, vajza e ish-deputetes Albina Deda është një nga vajzat e njohura në showbiz-in shqiptar. Në një intervistë për...

Një vit nga vjedhja spektakolare në Dresden, arrestohen tre të dyshuar

Pas një viti policia ka arritur të arrestojë disa persona të cilët akuzohen për vjedhjen e stolive të çmuara në Dresden vitin e kaluar,...

Meta vlerëson Komunën e Dibrës së Madhe me Titullin “Kalorës i Urdhrit të Skënderbeut”

Presidenti i Republikës, Ilir Meta mori pjesë dhe përshëndeti akademinë solemne kushtuar 111-vjetorit të “Kongresit të Dibrës”, të mbajtur në Venec të Dibrës së...

Rama nxjerr videon dhe i përgjigjet PD: Edhe të vdekurit i trazojnë me luftën e tyre qorre për pushtet

Kryeministri Edi Rama e ka nisur të dielën duke ndarë pamjet nga spitali i ri i fëmijëve në Durrës, duke krahasur pamjet e spitalit...

Turqia merr vendimin: Ndalon hyrjen e avionëve të posaçëm për pacientë me Covid-19

Autoritetet turke kanë marrë vendimin se nuk do të pranojnë më pacientë me Covid nga vendet e tjera që kurohen në spitalet turke. Ministria e...

Lajme të tjera

Web TV