Kumbulla vijon të dhurojë spektakël, shënon golin e parë me Romën (Video)

113 563 lexime

101,061FansaPëlqeje

Marash Kumbulla vijon të dhurojë spektakël me fanellën e Romës. Mbrojtësi i Kombtares ka debutuar me gol në Europa League me Romën. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare e nisi titullar me Romën kundër Young Boys dhe në minutën e 74’ i dha epërsinë ekipit italian.

Kumbulla zhyti me kokë topin drejt rrjetës, pas krosimit të bukur nga Mkhitaryan.

Qendërmbrojtësi ndëshkoi Young Boys që elemionoi Tiranën, duke shënuar golin e parë me fanellën e Romës.

Pa.Va/Fjala.al

Të fundit

14 viktima dhe 560 raste të reja me COVID në Kosovë

Kosova ka regjistruar 14 viktima nga koronavirusi në 24 orët e fundit dhe 560 raste të reja pozitive në...

Covid/ Rusia fillon vaksinimin nga Moska, 70 qendra që ndihmojnë procesin

Rusia po fillon programin e saj të vaksinimit Covid-19, me klinikat në Moskë të cilat kanë prioritet ata që janë më të rrezikuar nga...

Kapen 275 kg drogë me stampën “Dragon Ball” në Itali, pranga 3 shqiptarëve

Policia italiane ka sekuestruar ditën e sotme 275 kg drogë prej të cilave 160 kg hashash dhe 115 kg marijuanë. Sipas raportimeve nga media italiane,...

COVID-19/ Turqia në izolim gjatë fundjavës

Turqia gjatë kësaj fundjave është futur në izolim, pasi rastet e reja me koronavirus dhe vdekjet, kanë shënuar numra rekord ditët fundit. Masa e izolimit...

Ky shtet nxjerr në ankand 170 elefantë të egër për shkak të thatësirës

Namibia ka nxjerrë në shitje 170 elefantë të egër "me vlerë të lartë" për shkak të thatësirës dhe një rritje të vrullshme në numrin...

Lajme të tjera

Web TV