Ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar e thotë troç: Nuk i rezistoj dot Ronaldos

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ish-bashkëshortja seksi e futbollistit Blerim Dzemaili,  Erjona Sulejmani,  ka pranuar hapur se është një tifoze e zjarrtë e yllit të Juventusit, Cristiano Ronaldo.

Madje këtij fakti i kanë bërë jehonë edhe mediat greke, të cilat shkruajnë se në librin që mban firmën e saj Erjona pranon pa frikë dhe me pasion se nuk mund t’i rezistonte një propozimi nga CR7.

Në vitin 2016 kur edhe ishte në një lidhje me futbollistin Xhemaili, Erjona u shfaq në ËAG, si bashkëshortja më seksi në Euro 2016.

Por pavarësisht kësaj çifti vendosi që të ndahej në vitin 2018, ndërkohë që bukuroshja duket se vazhdon të provokojë me deklaratat e saj.

Pa.Va/Fjala.al


Të fundit

Prokuroria lëshon urdhër ndalimi për zjarrfikësin, ja kush është koka e trafikut të drogës Shqipëri-Zvicër

Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së parë Tiranë ka lëshuar një urdhër ndalimi për shtetasin Ndriçim Harka. Nga dosja, rezulton...

21 qershor Festa Ndërkombëtare e Muzikës

Ministria e Kulturës së Francës ishte ideatore për këtë festë dhe caktuan datën 21 qershor si Ditën Ndërkombëtare të Muzikës. Qëllimi ishte për t’i...

Shqipëri 1997, Shqiptarët të zemëruar nga humbja e kursimeve të tyre në firmat piramidale

https://www.youtube.com/watch?v=iW_qYuhzYdg&ab_channel=FJALAWEB

Goditet rrjeti i falsifikimit të testeve të COVID-19, arrestohen 10 persona, 3 nga të cilët mjekë

Nga përgjimet në grupin e goditur për trafik droge është zbuluar edhe një rrjet i falsifikimit të testeve të COVID-19. Janë ndaluar 3 mjekë, 2...

Bujar Nishani sulmon Lulzim Bashën: Kryetar i paaftë dhe jo serioz

Kryetari i Këshillit Kombëtar të PD Bujar Nishani, njëherësh pjesë e grupimit “PËR PD” që kërkonte zgjedhje në selinë blu dhe largimin e Lulzim...

Lajme të tjera

Web TV