4 shenjat më inteligjente sipas horoskopit

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Virgjëresha

Virgjëreshat kanë një tipar që i bën ata të arrijnë t’i lexojnë njerëzit përreth tyre. Ata besojnë në vetvete dhe nuk heqin dorë nga askush, gjë që e bën shumë më të lehtë të “hyjnë” në mendjet e të tjerëve me sigurinë se ata nuk do të ndikohen nga qëllimet e tyre negative. Mashtrimet nuk funksionojnë me këta njerëz.

Akrepi

Akrepat janë vërtet njerëz të vështirë për t’u mashtruar dhe kjo kryesisht për shkak të mosbesimit të tyre natyror, i cili gjithmonë i bën ata t’i analizojnë të tjerët para se të veprojnë, duke u përpjekur të zbulojnë nëse po flasin të vërtetën. Nëse zbulojnë qëllimet e tyre negative, Akrepat do të tërhiqen dhe do të gjejnë një mënyrë për t’u hakmarrë. Prandaj, është më mirë të jesh gjithmonë i sinqertë me ta.

Bricjapi

Meqenëse janë shumë racionalë, Bricjapët kanë një prirje më të madhe për të eksploruar qëllimet e të tjerëve dhe për të kapur çdo ndjenjë negative. Ata nuk pranojnë të mashtrohen nga askush dhe, para se të hapen me dikë, ata e hetojnë atë shumë mirë. Kjo i bën Bricjapët të zbulojnë shumë shpejt se kush nuk e meriton sinqeritetin e tyre.

Ujori

Ujorët gjithashtu nuk janë njerëzit më manipulues në zodiak. Ata e dinë që jo të gjithë kanë zemër të mirë dhe nuk fshihen kur zbulojnë se dikush po përpiqet t’i dëmtojë ata. Iu afrohen atyre dhe arrijnë t’i japin drejtim situatave menjëherë. Ata përpiqen të veprojnë me qetësi, por nuk e konsiderojnë një problem që t’i përjashtojnë të tjerët nga jeta e tyre nëse e meritojnë.

Të fundit

“Politikë e ndryrë çdo ditë”, Braçe-Metës: Në Facebook katastrofë, në mbledhje politike me 30 vetë

‘Politikë e ndyrë’ Braçe-Metës: Në Facebook katastrofë, në mbledhjet politike i vendosur për të përhapur COVID Politikë e ndyrë’, kështu...

‘Kompleksi Partizani’ në duart e Berishës/ Rama: Shpresoj që drejtësia e re ta zbardhë deri në fund këtë keqbërje ndaj shtetit

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për investigimin e Report TV, përmes të cilit kanë dalë në dritë fakte të reja të dosjes se si...

“Edvin Prifti,mjeku më i mirë në Ballkan”, ish-ministri Ndoka: Duhet të paguhet 30-40 mijë euro në muaj

Arrestimi i mjekut kardio-kirurg Edvin Prifti ka bërë shumë bujë si ngjarje, në sferën social-politike në vendin tonë. Ish-ministri Nard Ndoka në një intervistë për...

E turpshme/ Autobusi i kosovarëve sulmohet me gurë dhe i thyhen xhamat në 13 vjetorin e pavarësisë

Një autobus me turistë kosovarë është sulmuar me gurë mbrëmjen e djeshme në afërsi të urës së limit, në Berane të Malit të Zi. Këtë...

Lajme të tjera

Web TV