Sali Berisha i ftuar nesër në emisionin “HARD TALK NGA ROLAND QAFOKU”

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ish-kryeministri Sali Berisha do jetë i ftuar nesër (26 tetor) në orën 18.30 në emisionin “HARD TALK NGA ROLAND QAFOKU” në “FJALA TV”.

Lideri historik i Partisë Demokratike do të bëjë një analizë të situatës politike dhe ekonomike në vend.

Presidenti i 5-të dhe kryeministri i 32-të i shtetit shqiptar, Berisha do t’i përgjigjet pyetjeve që kanë të bëjnë me lidershipin e PD-së. Zgjedhjet e 25 prillit 2021.

Përplasjet me presidentin e Republikës Ilir Meta me kryeministrin Edi Rama. Për kritikat që ka për qeverisjen e PS-së në këto 8 vjet.

Këto dhe të tjera ndiqni nesër LIVE në 18.30 në “FJALA TV” në live stream, Facebook dhe Youtube. Një “Hard Talk” që nuk duhet të humbisni.

la.mi/Fjala.al

Të fundit

Myrto Uzuni largohet nga fusha i lënduar, lajm i keq për Sylvinhon

Sulmuesi i kombëtares shqiptare, Myrto Uzuni u dëmtua në ndeshjen Granada-Betis, që po luhet në këto momente dhe u...

Ervin Karamuço “zbërthen” arsyen e fortë: Ja pse Laert Haxhiu mbahet në burgjet e Janinës

Laert Haxhiu mbahet në burgjet e Janinës sepse i trembet bandave të Aldo Bares. Kështu deklaroi eksperti i kriminalistikës Ervin Karamuço, mbrëmjen e sotme...

Genoa mposht me “poker” Romën dhe zhyt në krizë verdhekuqtë

Genoa bën “poker” dhe shkatërron Romën në takimin e javës së gjashtë të Serie A. Vendasit dominuan të gjithë takimin,ndërsa zhbllokuan sfidën në minutën e...

Hoxha zbardh vrasjen/ Si Artan Tafani ekzekutoi ish-pjesëtarin e grupit të Aldo Bares

Gazetari Artan Hoxha ka zbardhur një nga vrasjet, ku ka marrë pjesë Artan alias Marjus Tafani, i penduari i drejtësisë që zbardhi disa ngjarje...

Artan Hoxha: Laert Haxhiu ndante para me policët, ja lidhjet e fuqishme me autoritetet

Artan Hoxha, ka folur për Laert Haxhiun, grupi i të cilit u ekspozua për të paktën gjashtë vrasje, pas rrëfimeve të Artan Tafanit.  I ftuar...

Lajme të tjera

Web TV