Adele rishfaqet në ekran me një ndryshim ‘tronditës’ fizik, nuk do e njihni

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Adele është rishfaqur para ekranit me një ndryshim fizik që i ka lënë ndjekësit e saj pa fjalë. Ajo e bëri atë për të prezantuar programin televiziv ‘Saturday Night Live’, ku këngëtarja nuk ka hezituar të bëjë shaka me paraqitjen e saj të re, ndërsa nuk ka dhënë shumë detaje lidhur me albumin e saj të ri që do të titullohet 30.

Programi ‘Saturday Night Live’ përdor fytyra të famshme si prezantuese. Adele u shfaq pa komplekse fare, sikur të kishte prezantuar tërë jetën e saj.

Ajo nuk hezitoi të bënte shaka me ndryshimin e saj fizik pas një rënie të konsiderueshme në peshë: “E di që dukem shumë ndryshe nga hera e fundit që më patë, por për shkak të kufizimeve të Covid-19 dhe ndalimeve të udhëtimeve, unë duhej të udhëtoja dhe të sillja vetëm gjysmën time, kështu që kjo është gjysma që zgjodha”.

Adele mbyll një rreth profesional me pjesëmarrjen e saj në këtë program televiziv, ku interpretoi për herë të parë 12 vjet më parë, si e ftuar muzikore.

Ajo ishte “absolutisht e ngazëllyer” dhe kujtoi se “Unë isha e ftuar në vitin 2008, kur Sarah Palin hyri me Tina Fey. Miliona njerëz u bashkuan me programin dhe ata tashmë e dinë që pjesa tjetër është histori …”

Në mes të shtrirjes përfundimtare të zgjedhjeve në SHBA, Adele arriti të dilte në një tangjent: ” Unë nuk di asgjë për politikën amerikane. Unë jam britanike, ju e dini. Dhe nuk dua të them asgjë tepër politike, kështu që thjesht do ta them këtë, Sarah Palin, dëgjo, faleminderit”./Bl.Ba/Fjala.al

Të fundit

Gjithçka në dhomën e diktatorit e paprekur, ja shtrati ku vdiq Enver Hoxha (Foto)

Gjithçka në dhomën e ish-diktatorit ka mbetur ashtu siç ka qenë edhe atëherë kur ai ishte në jetë. Në një...

Izmir Smajlaj nuk arrin në finale të kërcimit së gjati në Evropianin e Sallave të Mbyllura

Atleti shkodran, vetëm 5 cm larg kufirit që siguronte vendin në 8-shen e që do të garojë për medalje. Është mbyllur që në fazën eliminatore...

Shokuese/ Nuk i pranoi të dashurin, babai i pret kokën vajzës dhe shëtit me të nëpër rrugë (Video)

Babai i katër fëmijëve preu kokën e njërës prej vajzave të tij dhe e nxori atë në rrugë. Shkak i këtij veprimi është bërë...

Kujdes, nëse shefi juaj ka këtë shenjë horoskopi, s’do i keni punët mirë

Të jesh një udhëheqës fantastik zakonisht do të thotë një kombinim i gatishmërisë për kompromis, logjikë dhe kujdes të mjaftueshëm për njerëzit e tjerë. Por,...

U bë e famshme me ‘selfien’ me shenjat e maskës në fytyrë, infermierja jep mesazhin emocionues në Sanremo

Në mars të vitit të kaluar, në pikun e pandemisë, fotografia e infermieres Alessia Bonari me shenjat e maskës në fytyrë u bë virale...

Lajme të tjera

Web TV