Free Porn
xbporn
Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت pov leccata di figa
best porn 2025
homemade porn 2026
mi masturbo guardando una ragazza
estimare cost apartament precisă online
blonde babe fucked - bigassmonster

Erdogan: Myslimanët në Evropë po trajtohen si hebrenjtë para Luftës së Dytë Botërore

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Islamofobia në Evropë ka arritur në nivele të krahasueshme me trajtimin e hebrenjve para Luftës së Dytë Botërore.

Kështu është shprehur ditën e hënë presidenti turk Erdogan, i cili theksoi ndër të tjera se myslimanët po përjetonin shpërngulje, inkuizicione dhe gjenocid.

Islamofobia po rritet në Perëndim, duke u shndërruar në një sulm të plotë ndaj Kuranit dhe profetit tonë dhe ndaj gjithçkaje që ne e konsiderojmë të shenjtë”, tha ai në një fjalim televiziv.

Erdogan përmendi ngjarjet e fundit si provë se myslimanët europianë ishin nën sulm të qëndrueshëm, duke përfshirë një sulm të policisë javën e kaluar në Xhaminë Kreuzberg Mevlana afër Berlinit ku ishin vendosur 150 oficerë.

Prokurorët në Gjermani thanë se dyshonin se buxheti prej 70,000 Euro si fond emergjence për koronavirusin, ishte keqpërdorur nga zyrtarë të xhamisë.

Erdogan gjithashtu ka bërë thirrje për të bojkotuar produktet franceze në Turqi, lëvizje e ngjashme me atë në Katar.

Unë i bëj thirrje kombit tim të mos i kushtojë vëmendje produkteve francize. Mos i blini ato”.

Erdogan në fundjavë sulmoi ashpër presidentin francez, duke vënë në dyshim shëndetin e tij mendor.

Pas kësaj deklarate, Franca ka tërhequr ambasadorin në Ankara, duke deklaruar se komentet e Erdogan ishin fyese./Re.D/Fjala.al

Të fundit

Dështon sërish protesta e PD-së, vetëm 30 protestues me çadra “Lironi Berishën”

Protesta e opozitës përpara Bashkisë së Tiranës për lirimin e Berishës këtë të enjte ka pasur pjesëmarrjen më të...

Ligji i luftës me Greqinë/ Shehi: “Do me shku mirë me komshiun, ngrije pak gardhin”

Dashamir Shehi nga foltorja e Kuvendit teksa përshëndeti nismën për heqjen e ligjit të luftës me Greqinë, theksoi se shqiptarëve nuk iu duhet patriotizmi...

Rritja e numrit të udhëtarëve në Rinas: Leje 3 ditë para për të ulur charter-in

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se ka një rritje të numrit të turistëve në Shqipëri. Gjatë takimit me kryebashkiakët, ai ka theksuar se për të...

Greqia ligj lufte me Shqipërinë, Idrizi: Absurd, me Italinë e ka hequr!

Kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi ka prezantuar në kuvend pr.deklaratën përmes së cilës kërkojnë nga qeveria që të bëjnë çdo përpjekje me Greqinë për heqjen...

Jo vetëm stresi por edhe këto ushqime shkaktojnë çrregullime hormonale

Bulmeti Një nga më të njohurit në këtë listë është padyshim bulmeti. Ekspertët thonë se ushqimet me bazë bulmetin janë më të vështira për t’u...

Lajme të tjera

Web TV