Dashamir Shehi, kryetar i Lëvizjes për Zhvillim Kombëtar, i ftuar sot në “HARD TALK NGA ROLAND QAFOKU”

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Dashamir Shehi do jetë i ftuar sot në orën 18:30 në emisionin “HARD TALK NGA ROLAND QAFOKU” në FJALA TV.

Kryetar i Lëvizjes për Zhvillim Kombëtar dhe një nga politikanët me karrierë 30 vjeçare do të jetë përballë gazetarit Qafoku në një analizë për situatën politike gjashtë muaj përpara zgjedhjeve parlamentare.

Si po funksionon opozita dhe a është e përgatitur ajo për të ardhur në pushtet? Cilat janë pritshmëritë më 25 prill 2021 dhe si do të rreshtohen në aleanca partitë e vogla opozitare?

Edi Rama, Lulzim Basha, Ilir Meta në analizën e Dashamir Shehit, një nga politikanët më interesant në këto tre dekada. Këto dhe të tjera ndiqni sot LIVE në 18:30 në “FJALA TV” në live stream, Facebook dhe Youtube. Një “Hard Talk” që nuk duhet të humbisni.

re.gu/Fjala.al

Të fundit

Vidhnin nëpër vila ora luksoze, stoli e shufra ari, në pranga 5 shqiptarë

Policia ka arrestuar në Itali 5 shqiptarë, 1 maqedonas dhe 2 italianë, të cilët vidhin nëpër vila dhe aparta,ente,...

Dentisti i vë këllëf mbi infeksion pa bërë grafi, pacientja detyrohet të heqë dhëmballën

Emisioni Stop në Tv Klan ka marrë denoncim nga një qytetare për klinikën dentare “Risus” në Tiranë dhe çiftin e stomatologëve Enerjeta dhe Julian...

Policia greke operacion në kufirin me Shqipërinë, arrestohen 18 emigrantë të paligjshëm

Autoritetet greke kanë ndërmarrë një operacion në kufirin greko-shqiptar. Operacioni po zhvillohet në Kostur dhe bëhet fjale për transport emigrantësh të paligjshëm. Kanë qenë autoritetet...

Altin Dumani nuk duket i frikësuar dhe ky është lajm i mirë

Nga Mero Baze Drejtuesi i SPAK Altin Dumani ka folur para një grupi gazetarësh, duke ju dhënë përgjigje gjtihë pyetjeve për çështjet që ka nën...

Lëngjet më të mira natyrale kundër dhimbjeve të fytit dhe virozave të stinës

Me ardhjen e muajve më të ftohtë të vitit, kolla, ftohjet dhe dhimbjet e fytit janë një rrezik që po afron. Ka disa mënyra natyrale...

Lajme të tjera

Web TV