Free Porn
xbporn
Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت pov leccata di figa
best porn 2025
homemade porn 2026
mi masturbo guardando una ragazza
estimare cost apartament precisă online
blonde babe fucked - bigassmonster

Trajneri i Kastriotit, Ndreu: Është vetëm një ndeshje, përtej fitores, skuadra merr notën 8

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Të mërkurën pasdreke, Kastrioti arriti një fitore të madhe, teksa ekipi i Ramadan Ndreut triumfoi 2-1 ndaj Partizanit, në takimin që u zhvilluar në stadiumin e qytetit të Kamzës.

Tri pikë shumë të rëndësishme për krutanët e rikthyer në elitë, teksa trajneri Ndreu analizoi takimin duke u shprehur se skuadra e tij e mendon gjithmonë fitoren. Ndreu ka zbuluar gjithashtu se në diskutimin që kishte me presidentin, i kishte kërkuar që të kishin një skuadër të fortë në fillim të kampionatit, pasi në fund të gjithë të tillë janë.

“Ishte një ndeshje shumë e vështirë, në çdo sekondë ne mendojmë ta fitojmë ndeshjen, – ka thënë trajneri i Kastriotit. – Ishte një ndeshje e luftuar. Ishim shumë të kujdesshëm në fazën e mbrojtjes dhe e kishim përgatitur kështu ndeshjen dhe në fund ia dolëm. Por kjo ishte vetëm një ndeshje. Në miqësore kemi luajtur mirë dhe kemi dhënë shenja se skuadra funksionon. Nëse në plan të parë kemi lojën luftarake atëherë mund t’ia dalim të marrim rezultate pozitive.

“Skuadra merr notën 8, kishte momente të veçantë, sidomos në mbrojtje, ku ishim shumë mirë, – ka vijuar kreu i stolit krutan analizën e tij. – Unë kam besim se skuadra do funksionojë mirë në të dyja fazat e lojës. Unë në konsultimet e mia, me presidentin kemi debatuar që skuadra të jetë e fortë në fillim të kampionatit, të jetë më e fortë se në fund, pasi në ndeshjet e fundit të gjithë janë të fortë. Duhet të synojmë pikët maksimale gjithmonë.”

Pa.Va/Fjala.al

Të fundit

Virale/ Princesha e Dubait kërkon divorcin me një postim në Instagram

Një mesazh i shkurtër nga Sheikh Mahra bin Mohammed Al Maktoum aktualisht po shkakton bujë në botën mbretërore. Në postimin...

Ndikimi i stresit në lëkurë

Stresi është një nga faktorët kryesorë që dëmtojnë organizmin tonë. Pasojat e tij ndonëse nuk mund të jenë të menjëherëshme, janë afatgjata. Nëse vuani nga ndonjë...

Si përfundim, a do të jetë Visjan Ukcenaj pjesë e BBV4 apo jo?

Aktori i humorit, Visjan Ukcenaj ka shuar zërat se do të jetë pjesë e edicionit të 4 të Big Brother Vip. Në një intervistë...

Arilena Ara feston sot ditëlindjen dhe urimin më të ëmbël e mori nga Popi Kola

Këngëtarja e njohur Arilena Ara feston sot 26 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Ara ka marrë urimet më të...

Lëkundet Nju Jorku, meteori kalon pranë Statujës së Lirisë

Një meteor fluturoi mbi Statujën e Lirisë në Nju Jork përpara se të shpërbëhej rreth 46 km mbi qendrën e qytetit të Manhatanit të...

Lajme të tjera

Web TV