Faqet e para/Pasqyra e shtypit, e premte 6 nëntor 2020

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të nderuar lexues, kjo është një pasqyrë e faqeve të para të disa prej gazetave kryesore, për ditën e premte 6 nëntor 2020 që ‘Fjala.al’ sjell për lexuesit e saj.

Shfletoni galerinë me faqet e tyre të para për të kuptuar se çfarë shkruajnë ato sot.

la.mi/Fjala.al

Të fundit

Nis vaksinimi i personaliteteve në Air Albania, e para që vaksinohet është Tinka Kurti

Në stadiumin Air Albania ka nisur vaksinimi i personaliteteve, ashtu siç i quajti kryeministri Edi Rama. Sipas informacioneve, personi i...

Operacion i rrallë në QSUT, bluzat e bardha ndërhyrje 5-orëshe në zemrën e foshnjes, i shpëtojnë jetën!

Lajmi bëhet i ditur nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, e cila thekson se operacioni ka zgjatur 5 orë dhe fatmirësisht i ka shpëtuar...

Rama ju uron “të dielë të qetë”, me pamjet e këtij projekti të përfunduar (FOTO)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën në rrjetet sociale duke publikuar fotot e Kalasë së Shkodrës. Kjo Kala është ndriçuar e gjitha tashmë, duke...

“Jam i gatshëm të përballem me këdo”! Balla flet nga Elbasani: Kemi dyfishuar numrin e të punësuarve, pse na duhet mandati i tretë

Kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla, foli nga qyteti i Elbasanit për projektet, që partia e tij pritet të zhvillojë, nëse do...

Rikhehet fuqishëm kampioni shqiptar Florian Marku, mposht Charlton: Me këto flokë s’më mund dot! (Video)

Boksieri kampion, Florian Marku, rikthehet fuqishëm dhe mposht Rylan Charlton, pasi rivali u dorëzua në raundin e nëntë. Boksieri shqiptar e nisi mirë, duke...

Lajme të tjera

Web TV