Modelja tregon për eksperiencën në Dubai: Më vjen të qaj kur e kujtoj

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një nga vajzat e njohura të showbizit, Lea Legisi e cila ishte pjesë e ‘Ftesë në 5’ ka treguar për eksperiencën e saj të shumëpërfolur në Dubai.

24-vjeçarja sqaroi për herë të parë eksperiencën e saj në Dubai. Ajo u shpreh se në Dubai ka shkuar me miratimin e prindërve dhe nuk ka punuar në pozicione të ‘pahijshme’ siç e kanë akuzuar.

“Punoja 13 orë në ditë në temperaturë 45 gradë Celsius”, tregoi Lea për punën e saj të parë si supervizore ne Legoland.

Ajo u shpreh se fillimisht është paguar me 1500 euro, por më pas ka përfituar rritje në detyrë./r.g/Fjala.al

Të fundit

“Koha t’i japim fund luftës më të gjatë”/ Biden do të tërheqë trupat amerikane nga Afganistani

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Joe Biden, tha të mërkurën se Shtetet e Bashkuara do të fillojnë tërheqjen e...

“6 persona me shkopinj bejsbolli erdhën drejt meje”/ Zbardhet dëshmia e policit në Mamurras

Askush nuk i identifikon me emra të përveçëm të dyshuarit e familjes Fufi në Mamurras, tre prej të cilëve përfunduan në pranga për sulmin...

Manastirliu jep lajmin e mirë: Shqipëria siguron 50,000 vaksina “Sputnik V”

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka njoftuar sot se Shqipëria ka siguruar marrëveshjen për të marrë 50.000 vaksina Sputnik V të Rusisë. “Shqipëria siguron marrëveshjen...

Rama poston dy foto nga takimet elektorale të PS dhe PD: Pa koment

Kryeministri Edi Rama ka publikuar dy foto nga takimi elektoral i PS dhe PD në Dibër dhe Paskuqan të zhvilluar ditën e sotme. “Pa koment”,...

Shqipëria mbështet vendimin për tërheqjen e trupave nga Afganistani

Ministrja për Evropën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka, me anë të një postimi në rrjetet sociale shkruan se sot ishte e pranishme në...

Lajme të tjera

Web TV