Gjendet i djegur 54-vjeçari në Sarandë, jetonte vetëm në shtëpi me qira

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një 54-vjeçar është gjendur i djegur në banesën e tij në të cilën jetonte i vetëm, me qira.

Ngjarja ka ndodhur pranë varrezave të Dëshmorëve në lagjen nr.1. Mësohet se viktima është Stefan Kosta.

I ndjeri ishte i divorcuar dhe jetonte vetëm në banesë, teksa nga hetimet paraprake të policisë, dyshohet se viktima, në gjendje të dehuri ka vënë zjarrin banesës.

Aktualisht policia dhe forcat e zjarrfikëses ndodhen në vendin e ngjarjes. l.m/Fjala.al

Të fundit

Tragjike në Tiranë/ Makina përplas për vdekje 10-vjeçaren

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mesditën e kësaj të diele në Tiranë, ku një vajzë 10 vjeçare ka...

“Stop përbaltjes”/ Mjeku Tritan Kalo zbulon fajtorin për dobësitë në sistemin shëndetësor

Mjeku Tritan Kalo njihet si një nga kritikët e mëdhenj dhe ka bërë mjaft polemika me ata persona që në këtë periudhë pandemie po...

Kryeministri Rama i përgjigjet ambasadës franceze: Gaboi, nxorri nga konteksti atë që thashë

Shqetësimit të ambasadës franceze në Tiranë, kryeministri Edi Rama i përgjigjet nëpërmjet një mesazhi me qytetarë në rrjetet sociale, dukle theksuar se nuk ka...

“Zemër e shpirt”/ Anita Haradinaj zbulon si e përkëdhel Ramushi: Më gjuan nga të pasmet

Spikerja e njohur e lajmeve në  Anita Muçaj–Haradinaj, ka qenë njëra ndër të ftuarat në emisionin e radhës të “Shiko kush luan”. Në një prej...

Përkujtohet në Lezhë 553-vjetori i Skënderbeut/ Pjerin Ndreu: Figura që na bën bashkë

Është përkujtuar mëngjesin e sotëm në Lezhë 553-vjetori i vdekjes së Gjergj Kastrioti Skënderbeut. Nën masa anti-Covid, autoritetet lokale bënë homazhe dhe vendosen kurora...

Lajme të tjera

Web TV