Iva Aliko dhe i dashuri nuk përmbahen në ashensor, modelja publikon pamjet intime

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Iva Aliko është një femrat më të njohura të showbizit shqiptar që prej momentit kur deklaroi se ishte në një marrëdhënie me një deputet nga Kosova i cili ishte i martuar dhe me fëmijë.

Menjëherë pas kësaj deklarate ajo mori vëmendjen e publikut, duke u kthyer në një nga femrat shqiptare me më shumë ndjekëse në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka tërhequr sërish vëmendjen duke publikuar një video ku shihet në shoqërinë e një mashkulli i cili besohet se është i dashuri i bukuroshes. Në video shihet teksa Iva qëndron përballë tij teksa ai e prek nga gjoksi./r.g/fjala.al


Të fundit

E frikshme/ Berberi vret klientin pasi refuzoi të paguante

Mospranimi për të paguar faturën, i ka kushtuar jetën një qytetari amerikan. Një berber nga pjesa periferike e Chicagos...

Ndryshime në qeveri, ja kush lirohet nga detyra

Janë publikuar në Fletoren Zyrtare vendimet e Këshilliti të Ministrave. Mësohet se është liruar nga detyra zv.ministri i Infrastrukturës Hantin Bonati. Hantin Bonati ishte emëruar në...

Adoleshentja përleshet me arushën për të shpëtuar qentë e saj (Video)

Sa do të rrezikonit për të shpëtuar qentë tuaj që ndodhen në kërcënimin e një arushe me dy këlyshët e saj? Amerikania Hailey Morinico rrezikoi...

“Ke veshur pantallona të ngushta”/ Deputetja nxirret jashtë nga salla e Parlamentit

Një deputete në Tanzani është nxjerrë jashtë Parlamentit për shkak të pantallonave të saj të ngushta. Një deputet tha se mënyra se si visheshin...

“Mos i bini në qafë sketit të Jehovait”/ Eksperti flet për vdekjen e 23-vjeçares: Janë serial killer

Eksperti Ervin Karamuço për vdekjen e 23-vjeçares, Evgjeni Baxho ka thënë se është bërë nga një person i seksit mashkull, pasi këto sekte sipas...

Lajme të tjera

Web TV