Aksident i rëndë në Librazhd, kamioni bie rreth 100 metra në greminë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksident i rëndë është regjistruar mesditën e kësaj të mërkure në aksin Librazhd-Përrenjas.

Bëhet me dije se një kamion që transportonte granil ka dalë nga rruga, në vendin e quajtur Kthesa e Dragostunjës, dhe ka rënë nga një urë automobilistike duke u rrokullisur rreth 100 metra në greminë.

Drejtuesi ka pësuar plagë të rënda dhe është dërguar menjëherë me urgjencë në spital. Deri më tani nuk është bërë ende me dije rrethanat e aksidentit të rëndë./r.g/Fjala.al

Të fundit

‘Vullkani i akullt’, fenomeni i pazakontë që po habit botën

Në Kazakistan është formuar një “vullkan i akullt”. Në këtë rajon gjatë verës gjithçka mbulohet nga gjelbërimi, ndërsa me...

‘Rregulli i artë’, aktorja takohet me të shoqin 1 herë në muaj

Aktorja Priyanka Chopra dhe këngëtari Nick Jonas, kaluan të gjithë karantinën së bashku, duke shijuar më shumë kohë se asnjëherë bashkë. Priyanka tregon se tani...

Si t’i heqim kilet që morëm gjatë dimrit

E dimë që tani po mendoni për trupin e verës. Gushti vjen kaq shpejt! 1. Pini shumë ujë Eshtë një këshillë që e dëgjoni rëndom, por...

Erdogan kritikon komunitetin LGBT dhe studentët pas protestave

Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan, ka thënë të mërkurën se lëvizja LGBT (homoseksual, lesbike, biseksual dhe transgjinor­) nuk është në linjë me vlerat e...

“Është kaq e neveritshme për mua”/ Kylie Jenner “kryqëzohet” nga fansat

Kylie Jenner po përballet me reagime të ashpra për organizimin e festës së ditëlindjes, edhe pse dhe shifrat e infektimit me Covid janë alarmante. Të...

Lajme të tjera

Web TV