Kur e ke humbur virgjërinë? Albana Osmani befason me përgjigjen e saj

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Albana Osmani është treguar gjithmonë e rezervuar përsa i përket jetës së saj private.

Ajo është munduar ta mbajë gjithmonë larg vëmendjes, pavarësisht kurioziteteve të shumtë. Së fundmi, moderatorja e njohur ka dhënë disa detaje nga jeta e saj personale.

Albana ka rrëfyer se nuk është lidhur kurrë me ndonjë person të huaj duke u shprehur se kjo gjë thjesht nuk i ka rastisur. Ajo u shpreh se do ishte e hapur për lidhje me të huaj nëse do gjente personin e duhur.

“Asnjëherë me të huaj. Dhe kjo jo për patriotizëm. Thjesht nuk ka rastisur. Nëse do ndodhë dhe do jetë njeri i mirë, për mua nuk ka asgjë. Është e rëndësishme të kuptohesh. Do ishte mirë gjithmonë shqiptar sepse familjet do merreshin më shumë vesh,” tha ajo në emisionin “Prive”.

Ndërsa nuk mungoi as pyetja se kur e ka humbur virgjërinë, ku Albana u shpreh:

“Virgjërinë? Është një pyetje shumë e konsumuar. Të them të drejtën dhe kur e kam dëgjuar në disa intervista këtë pyetje, kam thënë ‘Boh shumë, shumë mentalitet i gabuar, ende bëhet kjo pyetje?’. Për kuriozitetin tuaj, kam qenë 52 vjeç. Bëjni mirë llogaritë.”, tha ajo.

 

 

Pa.Va/Fjala.al


Të fundit

Tmerr në Romë/ Gjendet trupi i pajetë i një burri në një valixhe në mes të sheshit! Gruaja: Doja vetëm të hiqja qafe trupin

Një krim i tmerrshëm ka tronditur Romën mëngjesin e sotëm, ku në sheshin Federico Sacco është gjetur trupi i...

Plani Marshall, miliarda dollarë nga Amerika për Evropën e shkatërruar

Shtetet e Bashkuara dhanë 13 miliard dollarë për katër vjet, ekuivalenti i 100 miliard dollarëve sot të shpërndara në 16 vende Plani Marshall është emri...

“Gati për Shqipërinë”/ Rama takim ‘online’ me të rinjtë e parë që iu përgjigjën nismës: Koncepti i nëpunësit digjital një revolucion

“Gati për Shqipërinë”, është një nga nismat e ndërmarra nga qeveria, fill, pas sigurimit të mandatit të tretë të kryeministrit Edi Rama. Ky i fundit,...

Ç’do ndodhe me titullin e Kate Middleton kur Princi William të bëhet Mbret ?

Ngjitja për në fronin mbretëror nënkupton edhe ndryshimin e titujve për anëtarët e familjes. Kjo vlen edhe për Kate Middleton, e cila nuk bën...

E rëndë/ Burri ekzekuton gruan dhe vetëvritet në sy të kalimtarëve (Pamjet)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mesditë në në Francë, ku burri ka vrarë bashkëshorten e tij dhe më pas i ka dhënë...

Lajme të tjera

Web TV