Tiranë/ Banorët thirrje komshies: Nëse s’i mban dot rënkimet, ndërro orarin e qejfit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një grup banorësh në rrugën ‘Riza Cerova’ në Tiranë, kanë bërë një kërkesë të pazakontë për një prej komshieve të tyre.

Ata kanë vendosur një letër në hyrje të pallatit duke i kërkuar asaj që të tregohet më e përmbajtur, ose në të kundërt të ndërroj orarin e qejfit ose shtëpinë. Përndryshe ata do të merren me ‘kollovarin’.

Kërkesa e tyre është ngjitur në hyrje të pallatit dhe ka përfunduar në faqen e “JOQ ALBANIA”.

“Thirrje komshies që i vlon gjaku në katin e katërt. E dashur komshie, ta kuptojmë dhimbjen por nëse nuk i mban dot rënkimet dhe ulërimat përbrenda, ndërro orarin e qejfit ose shko diku gjetkë me qera. Në të kundërt do të merremi me kollovarin. Këshilli i banorëve të pallatit”, shkruhet në letër./r.g/fjala.al

Të fundit

Pritjes i vjen fundi/ Nisin përgatitjet për “BBV3”, ja pamjet brenda shtëpisë (Foto)

Big Brother Vip Albania” është spektakli më i ndjekur në Shqipëri, ku banorët transmetojnë shumë emocione të forta teksa...

“Më duhen 8 mijë euro”/ Gazetari publikon mesazhet, si Naim Murseli kërkonte para borxh

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe gazetari Milaim Zeka ka deklaruar se babai i Naim Murselit ka ndryshuar qartë qëndrim në lidhje me vrasjen...

Një iranian thyen rekordin, vendos 88 lugë të balancuara në trupin e tij

Një burrë iranian theu rekordin e tij botëror Guinness duke balancuar 88 lugë në vende të ndryshme në trupin e tij. Abolfazl Saber Mokhtari,...

VIDEO/ Ngjarje e jashtëzakonshme, presidenti i klubit turk grushton arbitrin kryesor

E pazakontë, e turpshme dhe për të ardhur keq: Presidenti i skuadrës turke, Ankaragucu, bën veprimin e papërgjegjshëm dhe të dënueshëm në fushën e...

Nis studimi i terapisë së kombinuar të kancerit “mRNA”

Kompanitë farmaceutike kanë filluar ditën e sotme fazën e fundit të provave për trajtimin e kombinuar të kancerit “mRNA”, i cili konsiston në përdorimin...

Lajme të tjera

Web TV