Free Porn
xbporn
Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت pov leccata di figa
best porn 2025
homemade porn 2026
mi masturbo guardando una ragazza
estimare cost apartament precisă online
blonde babe fucked - bigassmonster

UEFA shpall ndarjen e skuadrave në vazo, ja ku bëjnë pjesë Shqipëria dhe Kosova

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Siç dihet, në pritje të shortit për eliminatoret e Botërorit “Katar 2022”, që do të hidhet më 7 dhjetor të këtij viti, organizmi që qeveris futbollin kontinental, UEFA, ka shpallur edhe ndarjen e ekipeve në 6 vazo, teksa Shqipëria është në vazon e 4-t dhe Kosova në të 5-ën.

Kështu 5 vazot e para kanë në përbërje nga 10 ekipe, ndërsa vazoja e 6-të vetëm 5 ekipe, çka do të thotë se 5 nga grupet eliminatore do të jenë me 6 skuadra dhe 5 të tjerë me 5 skuadra. Në grupet me nga 5 ekipe do të jenë edhe 4 finalistet e edicionit të dytë të Ligës së Kombeve të Evropës, Italia, Belgjika, Franca dhe Spanja.

Eliminatoret e “Katar 2022” do të nisin në mars të vitit të ardhshëm dhe do të përfundojnë brenda muajit dhjetor, ndërsa në mars të 2022-shit do të luhen edhe ndeshjet e “play-off”-eve, ku do të përcaktohen përfundimisht 13 skuadrat që do të përfaqësojnë Evropën në turneun më të rëndësishëm në botë në nivel përfaqësuesesh.

Ndarja e vazove të Eliminatoreve të Botërorit “Katar 2022” është si vijon:

Vazo 1: Belgjikë, Francë, Angli, Portugali, Spanjë, Itali, Kroaci, Danimarkë, Gjermani, Holandë.
Vazo 2: Zvicër, Uells, Poloni, Suedi, Austri, Ukrainë, Serbi, Turqi, Sllovaki, Rumani.
Vazo 3: Rusi, Hungari, Irlandë, Rep.Çeke, Norvegji, Irlandë e Veriut, Islandë, Skoci, Greqi, Finlandë.
Vazo 4: Bosnje-Hercegovinë, Slloveni, Mali i Zi, Maqedoni e Veriut, SHQIPËRI, Bullgari, Izrael, Bjellorusi, Gjeorgji, Luksemburg.
Vazo 5: Armeni, KOSOVË, Qipro, Ishujt Faroe, Azerbajxhan, Estoni, Kazakistan, Lituani, Letoni, Andorra.
Vazo 6: Maltë, Moldavi, Lihteshtejn, Gjibraltar, San Marino.

l.m/Fjala.al

Të fundit

Kondicionerët ndezur! I nxehti ekstrem rrit konsumin e energjisë, KESH 4.3 mln € blerje

Temperaturat ekstreme po rrisin faturën financiare për furnizimin me energji elektrike. Në këtë muaj është shtuar konsumi i energjisë,...

Vuçiç ndan foton me Ramën dhe Orban nga samiti në Britani: Më e lehtë me miqtë

Samiti i Komunitetit Politik Evropian nisi këtë të enjte punimet në Oxfordshire të Britanisë së Madhe. Pjesëmarrës në samit, krahas liderve të BE-së janë dhe...

Çmimet “Emmy 2024”/ Publikohet lista e nominimeve, ja kush kryeson

jet e serialeve “Baby Reindeer” dhe “The Crown” janë ndër më të nominuarit për çmimet Emmy të këtij viti. Komediani skocez Richard Gadd, krijuesi...

Basha uron Ursula Von Der Leyen për rizgjedhjen e saj si Presidente e KE

Kreu i Demokratëve Euroatlantikë, Lulzim Basha, ka uruar Ursula Von Der Leyen për zgjedhjen e saj për herë të dytë në krye të Komisionit...

Vapës po i vjen fundi/ Ja kur pritet të zbresin temperaturat

 Netëve tropikale që kanë përfshirë vendin tonë po u vjen i fundi. Por dita e sotme duket se ka qenë më e nxehta për këtë...

Lajme të tjera

Web TV