A ka pasur një tradhti? Vin Veli flet për raportet me Bora Zemanin tri vjet pas divorcit

113 563 lexime

77,309FansaPëlqeje

DJ i njohur Vin Veli ka thyer heshtjen dhe ka vendosur të flasë për raportet me ish- partneren e tij, me të cilën ka edhe një fëmijë, moderatoren e njohur Bora Zemani.

Duke folur “Live from Tirana”, Veli thotë se kur një çift ka një fëmijë në mes, duhet mbajtur miqësi mes tyre pavarësisht motivit të ndarjes.

Për sa kohë ke një fëmijë, sigurisht që do mbash miqësi. Por edhe një çift që janë ndarë dhe nuk kanë fëmijë pse duhet të urrehen? Kur nuk ka funksionuar, thjesht nuk ka funksionuar. Ah, kur ka pasur tradhti pastaj, varet…

Edhe arsyeja e ndarjes ndikon shumë. Nuk mund të jesh i ftohtë, kur në një lidhje ka patur tradhti. Unë jam shumë mendjehapur, nuk mbaj mëri ose hatërmbetje. Toleranca dhe mirëkuptimi janë shumë të rëndësishme në një marrëdhënie”, u shpreh Vini.

Aktualisht, Bora ka zyrtarizuar lidhjen e saj 2- vjeçare me aktorin e humorit Donald Veshaj./Re.D/Fjala.al

Të fundit

A ka pasur një tradhti? Vin Veli flet për raportet me Bora Zemanin tri vjet pas divorcit

DJ i njohur Vin Veli ka thyer heshtjen dhe ka vendosur të flasë për raportet me ish- partneren e...

25 vjet nga ‘Dayton’, në Bosnje e Hercegovinë ende frikë për një konflikt të ri

Në Bosnje e Hercegovinë ekziston frika për një konflikt të ri, pasi liderët nacionalistë vazhdojnë të ushqejnë armiqësitë. Kjo, kur bëhen plot 25 vjet nga...

Legalizimi i prostitucionit, sociologu Tushi: Zgjidhje për beqarët

Ndonëse një ndër profesionet më të vjetra, vendi ynë ashtu sikurse shumë vende të tjera ende nuk kanë arritur të legalizojnë prostitucionin, ose ndryshe...

Trondisin shkencëtarët, krijojnë biftek njeriu

Shkencëtarët amerikanë kanë krijuar biftek duke përdorur qelizat dhe gjakun njerëzor. Bifteku është prezantuar nën sloganin “kultivoni veten tuaj”. Bifteku aktualisht është vetëm një prototip,...

E infektuara me Covid tenton të futet në Shqipëri, arrestohet në kufi

Një shtetase kosovare e infektuar me COVID-19 është arrestuar nga policia pasi ka thyer karantinimin dhe ka tentuar të futet në territorin e Shqipërisë. Ngjarja...

Lajme të tjera

Web TV