Tre vite pas ndarjes, Vin Veli tregon si i ka raportet me Bora Zemanin

113 563 lexime

77,309FansaPëlqeje

Tre vite më parë bëri bujë në media lajmi i ndarjes së Bora Zemanit dhe Vin Velit. Çifti për një kohë të gjatë vendosën të mos prononcoheshin në media për ndarjen e tyre, ndërsa tani nuk e kanë aspak problem të flasin për njëri-tjetrin.

Si rrallëherë, Vini ka folur për Borën në një komunikim me “Live from Tirana”, ku u pyet nga gazetaret lidhur me temën: A duhet të jemi miq me ish-at? Ai u shpreh se kur një lidhje nuk funksionon, nuk do të thotë që duhet ta urresh ish-partnerin/ partneren. Gjërat ndryshojnë nëse lidhja ka pasur tradhti.

Për sa kohë ke një fëmijë, sigurisht që do mbash miqësi. Por edhe një çift që janë ndarë dhe nuk kanë fëmijë pse duhet të urrehen? Kur nuk ka funksionuar, thjesht nuk ka funksionuar.

Ah, kur ka pasur tradhëti pastaj, varet…Edhe arsyeja e ndarjes ndikon shumë. Nuk mund të jesh i ftohtë, kur në një lidhje ka patur tradhëti. Unë jam shumë mendjehapur, nuk mbaj mëri ose hatërmbetje. Toleranca dhe mirëkuptimi janë shumë të rëndësishme në një marrëdhënie”, u shpreh Vini./Bl.Ba/Fjala.al

Të fundit

Tre vite pas ndarjes, Vin Veli tregon si i ka raportet me Bora Zemanin

Tre vite më parë bëri bujë në media lajmi i ndarjes së Bora Zemanit dhe Vin Velit. Çifti për...

Djali i madh i Trump infektohet me Covid

Djali më i madh i presidentit në detyrë të SHBA, Donald Trump Jr, ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Sipas agjencisë Bloomberg, djali i Donald Trump...

Rimbursim i gjobave për ata që shkelën lejen e qëndrimit jashtë vendit

Qytetarët të cilët janë gjobitur në shtetet e huaja gjatë periudhës së izolimit, nga data 1 mars deri më 1 qershor për tejkalimin e...

Nëna në koma e infektuar me Covid, sjell në jetë vajzat binjake

Një mrekulli në kohë pandemie mund të konsiderohet rasti i një gruaje në gjendje kome dhe me koronavirus, që solli në jetë dy vajza...

Lajme të tjera

Web TV