Bes Kallaku poston foto krah vëllait të Lefter Kokës dhe ironizon: Mos ma harroni këtë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Në datë 20 nëntor aktori i njohur Bes Kallaku festoi 35 vjetorin e lindjes në një lokal në Laknas të Kamzës, por si “dhuratë” nga policia mori gjobë, pasi kishte thyer rregullat e vendosura nga Komiteti Teknik.

Së bashku me të u gjobitën të gjithë pjesëmarrësit në ditëlindjen e tij, ndërsa gjoba më e madhe i takoi pronarit të lokalit, i cili u ndëshkua me 10 milionë lekë të vjetra.

Mes të pranishmëve ishin edhe shumë figura të njohura të politikës, artit dhe sportit, ku nuk mungonin presidenti Meta dhe bashkëshortja e tij Monika Kryemadhi.

Lajmi për gjobat bëri xhiron e rrjetit ditën e sotme, ndërsa vetë aktori është përgjigjur me një foto në Instagram me Leonard Kokën, vëllanë e ish-ministrit Lefter Koka, ku me ironi shkruan:
“Flm që ishe dhe ti i pranishëm te ditëlindja ime. Mos ma harroni këtë shokun. Ky do paguajë gjobën e Ijes”.


Të fundit

Rama, Vuçiç e Zaev bëhen bashkë në Slloveni, Presidenti i Serbisë: Forumi i Bledit nën hijen e “Ballkanit të Hapur”

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka takuar Aleksandar Vuçiç dhe Zoran Zaev në Slloveni. Liderët janë bërë bashkë në...

Çifti shqiptar u gjet në valixhe, tronditin italianët: Nusja i vrau se ishte shtatzënë me një tjetër

Mediat italiane kanë zbuluar detaje tronditëse nga dosja hetimore për vrasjen e çiftit shqiptar Shpëtim dhe Teuta Pasho, të cilët u gjetën të copëtuar...

Video emocionuese/ Pasi i pret flokët klientes me kancer, berberi bën të njëjtën gjë tek vetja për ti treguar që nuk është vetëm

Një paciente me kancer është emocionuar nga veprimi i berberit të saj i cili e befasoi atë duke qethur dhe flokët e tija për...

Messi apo Ronaldo? Ja 10 futbollistët më të paguar në botë për vitin 2021

Në listën e lojtarëve më të paguar në botë, tre lojtarë nga La Liga janë pjesë e top 10 lojtarëve më të mirë. Megjithatë,...

“Unë nuk do ta zgjas këtë luftë përgjithmonë”, Biden paralajmëron ISIS: Kemi ende punë me ju, SHBA nuk harron dhe nuk fal

Në një konferencë për mediat president i SHBA Joe Biden ka mbrojtur procesin e evakuimeve. “Ne përfunduam një nga transportimet më të mëdha ajrore në...

Lajme të tjera

Web TV