“O njeri kot”/ Plas sherri mes vajzave të “Përputhen”

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Teksa puntatën e sotme në Përputhen u dha takimi mes Sindit dhe Mevlanit, u krijuan disa debate në studio.

Melisa menjëherë pas pjesës së parë të takimit, kërkoi llogari nga dyshja se pse është përdorur emri i saj.

Sindi dhe Mevlani i shpjeguan se emri ishte përdorur vetëm për batutë. Këtu ndërhyri edhe Ana e re e cila debatoi ashpër me Melisën saqë i kërkoi asaj të mos i fliste më.

“Me mua mos fol më fare, fareeee po them, kur s’di të pranosh debat, por unë them që t’i japim rëndësinë e merituar takimit të Sindit dhe Mevlanit, dhe mos u japim rëndësi njerëzve kot pa lidhje,” tha Ana.

Pa.Va/Fjala.al

Të fundit

Formula 1, Ekleston: Hemilton-“Mercedes”, shumë zhurmë për asgjë… thjesh “shou”

Ende nuk po ka “tym të bardhë” sa u përket lajmeve të shumëpritura për të apasionuarit e Formulës 1,...

Gjykata Evropiane gjobit Rumaninë për rastin e dy transgjinorëve

Rumania refuzoi t’iu njohë identitetin gjinorë dy personave transgjinorë me arsyetimin se ata nuk kishin bërë operacione për ndryshimin e gjinisë. Në lidhje me këtë...

Djarmati sqaron merkaton e Vllaznisë: Presim Gjinon, Sise na pëlqen, Dunga e Hoxhaj nuk ikin

Vllaznia kryeson renditjen e Superiores e shkëputur plot 9 pikë nga ndjekëset më të afërt dhe, natyrshëm, ka besim dhe entuziasëm në kampin shkodran...

Dinamo / Fabricio Mikoli: Kjo, një përvojë e re për mua, skuadra më pëlqen

Por si ish-futbollisti i Interit, ashtu edhe ndihmësi i tij, ish-futbollisti në të tjera i Juventusit dhe përfaqësueses axurre, duket se e kanë këtë...

Dinamo / Moriero: Ky, basti i jetës sime, suksesi arrihet me përunjësi

Françesko Moriero e pohon se Dinamo është basti i jetës së tij, për të ringjallur karrierën si trajner, teksa si futbollist mund të thuhet...

Lajme të tjera

Web TV