“Rama nuk ka qenë në zyrë për 119 ditë”/ Ja si përgjigjet Alket Hyseni

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Partia Demokratike ka akuzuar këto ditë kryeministrin Edi Rama se për 119 ditë nuk ka qenë në zyrë. Gjatë emisionit HARD TALK NGA ROLAND QAFOKU, deputeti i PS Alket Hyseni u shpreh:

 

-Pse thonë që Rama ka 120 ditë që nuk është në zyrë?

-Luli për t’i ikur hallit shpiku qefin politikën me ato fotot e tmerrshme. Luli të japë llogari për kosovarët sepse është gjithë establishmenti i drejtimit të UÇK-së në Hagë./Fjala.al/Ke.Ba 

Të fundit

Horoskopi ditor, 22 janar 2021

Dashi Mbajini sytë hapur drejt mundësive të reja në sferën sentimentale dhe jetoni çdo gjë që do ju vijë përpara....

Aktori e thotë troç: Në SHBA punova në ndërtim dhe roje. Ça kujtoni ju se punojnë shqiptarët andej?!

Aktori i humorit Xhevahir Zeneli, ka thënë se kur ka jetuar në Amerikë, ka punuar si roje nate. Ai ka rrëfyer dhe disa detaje...

Angela Merkel: Kjo pandemi është katastrofa e shekullit

Kancelarja gjermane theksoi në konferencën e shtypit se infektimet po ulen, por virusi mbetet i rrezikshëm. Ajo u shpreh optimiste për marrëdhëniet me SHBA. Kancelarja...

Varianti i ri i koronavirusit, Oxford nis punën për vaksinën e re

Shkencëtarët nga Universiteti i Oxfordit po përgatiten të prodhojnë versione të tjera të vaksinës sa më shpejt të jetë e mundur, të cilat do...

Joe Biden rikthen karantinën dhe testin për këdo që hyn në SHBA

Presidenti Joe Biden dhe Nënpresidentja Kamala Harris po i kushtojnë një vëmendje të madhe përgjigjes të qeverisë federale ndaj pandemisë së koronavirusit. Zoti Biden pritet...

Lajme të tjera

Web TV