Horoskopi, 25 nëntor 2020

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Dashi

Hëna është e favorshme: përfitoni prej saj, qiell i bukur për dashuri. Në punë, ky është një vit që përfshin vendime të rëndësishme dhe që ju lejon të kapërceni disa pengesa!

Demi

Mundohuni ta jetoni këtë ditë me një qetësi të madhe. Në punë, disa dyshime në nivelin financiar edhe nëse mundësitë profesionale nuk mungojnë!

Binjakët

Nëse keni përjetuar një krizë në të kaluarën, tani mund ta shikoni dashurinë me më shumë besim. Në punë, përpiquni të jeni financiarisht të kujdesshëm. Udhëtimet favorizojnë, situata e përgjithshme rilind!

Gaforrja

Planetet janë në anën tuaj dhe përpiqen të shmangin argumentet dhe konfliktet në dashuri. Në punë, keni vendosur të mos bëni më gjëra që kanë pak rëndësi për ju: tani gjithçka është në duart tuaja!

Luani

Hëna është përsëri aktive: një kohë e shkëlqyer në dashuri. Në punë, së shpejti do të rizbuloni serinë tuaj krijuese: ditë pozitive!

Virgjëresha

Një mirëkuptim mund të lindë me ata që kanë lindur nën shenjën e Akrepit! Në punë, e kaluara është e rëndë: ka të ngjarë të ketë njerëz kundër jush!

Peshorja

Hëna nuk është në anën tuaj. Ju duhet të rigjeni pak qetësinë e humbur. Në punë, shtyni diskutimet deri të Premten.

Akrepi

Nëse doni të flisni për dashurinë është më mirë ta bëni tani. Në punë, dikush do të jetë në gjendje të bëjë një zgjedhje që do të sjellë përparësi.

Shigjetari

Hëna është në anën tuaj: është koha e duhur të afroheni me personin që ju pëlqen. Në punë, lajmet e mira do të vijnë në dhjetor.

Bricjapi

Keni kaq shumë gjëra për të bërë, shumë mendime: dita është nervoze dhe ju jeni larg dashurisë suaj. Në punë, shqyrtoni me kujdes mundësitë e reja.

Lexo edhe :  Truku me portokallin në furrën e kuzhinës që ndoshta s’e dini

Ujori

Mos e shtyni një diskutim deri në fundjavë: situata astrologjike është e mirë për dashurinë. Në punë, idetë tuaja mund të jenë të shkëlqyera, por mos u ngutni dhe menaxhoni me kujdes çdo investim.

Peshqit

Kini kujdes: me ata që kanë lindur nën shenjën e Shigjetarit dhe Binjakëve, situata të rënda mund të lindin për tu menaxhuar. Nga pikëpamja profesionale, nëse keni punuar me kohë të pjesshme dhe dëshironi të zgjidhni çështjet, tani mund të bëni kërkesa.

Të fundit

Tenis, shkon në 10 numri i të infektuarve me “Covid-19” në “Australian Open”

Shkon në 10 numri i tenistëve të infektuar me “Covid-19” në Turneun e Hapur të Australisë (“Australian Open”). Këta...

Organizatorët e “Tokio 2020”, “të palëkundur” për mbajtjen e Lojërave të shtyra

Drejtori i Përgjithshëm i “Tokio 2020”, Toshiro Muto, ka thënë se ata nuk e kanë diskutuar në asnjë moment, mundësinë për të mos i...

Prekëse/ Ushtari amerikan gjunjëzohet para varrit të djalit të Joe Biden

Një nga momentet më prekëse ditën e sotme ishte kur një ushtar amerikan nderoi varrin e djalit të presidentit të ri të SHBA-së Joe...

Biden nis detyrën si President i SHBA: S’ka kohë për të humbur!

Joe Biden nuk ka humbur kohë dhe menjëherë ka shkuar në Shtëpinë e Bardhë për të filluar punën si Presidenti i 46-të i SHBA. Biden...

Rusia: Marrëdhëniet do të varen nga Biden dhe ekipi i tij

Zëdhënësi i Kremlinit, Dmitry Peskov, tha se Rusia do të përpiqet të krijojë “marrëdhënie të mira me Shtetet e Bashkuara”, porse kjo “do të...

Lajme të tjera

Web TV