Ja si duket sot shtëpia e Kevin në filmin “I vetëm në shtëpi”

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

“I vetëm në shtëpi” është një nga filmat më të ndjekur nga e gjithë bota në prag të festave të fundvitit.

Shtëpia ku u xhirua filmi ekziston edhe në ditë e sotme, por krejt ndryshe nga ajo që kemi parë dikur.

Shtëpia me tulla të kuqe në Ëinnetka, Illinois, SHBA, doli në shitje për 2.400.000 dollarë, por është shitur përfundimisht për 1.580.000 dollarë.

Por si është transformuar në brendësinë e saj kjo shtëpi në ditë e sotme.

Fjala.al, ju sjell disa nga fotot.


Të fundit

“Historia e Letërsisë Shqipe” në Parlamentin Rumun

Një lajm i bukur dhe me rëndësi na vjen nga Rumania. Është botuar “Historia e Letërsisë Shqipe: nga zanafilla ...

SPAK e akuzon për trafik droge, Gjykata e Lartë shqyrton sot çështjen e Saimir Tahirit

Ish-ministri i brendshëm Saimir Tahiri dhe ish-kreu i policisë së Vlorës, Jaeld Çela dalin sot para Gjykatës së Lartë. Si ish-ministri dhe ish-polici kundërshtojnë...

Presidentja e KE pas takimit me Ramën: E ardhmja e Shqipërisë është në BE

Pas takimit me kryeministrin Edi Rama presidentja e Komisionit Europian Ursula Von Der Leyen ka dhënë një mesazh të qartë për integrimin e Shqipërisë...

Bllokohet faqja e Facebook-ut të kryeministrit Rama (Foto)

Në ditën kur në Tiranë mbërrin presidentja e Komisionit Europian, Ursula Von Der leyen, është bllokuar faqja e Facebook-ut të kryeministrit Edi Rama. Faqja e...

Kriza ekonomike në Afganistan, drejtori i përgjithshëm i Bankës Islamike: Sistemi afër kolapsit

Afganistani po kalon një krizë të rëndë ekonomike vetëm 1 muaj pasi talebanët erdhën në pushtet. Drejtori i përgjithshëm i Bankës Islamike ka konfirmuar se...

Lajme të tjera

Web TV