Free Porn
xbporn
Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت pov leccata di figa
best porn 2025
homemade porn 2026
mi masturbo guardando una ragazza
estimare cost apartament precisă online
blonde babe fucked - bigassmonster

Renditja e FIFA-s, Shqipëria ngjit 3 shkallë, Kosova mbetet në “vend-numëro”

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Kuqezinjtë, nga vendi i 69-të, në atë të 66-të, Kosova mbetet në “vend-numëro”. FIFA ka publikuar të premten renditjen botërore të përfaqësueseve për muajin nëntor dhe falë sukseseve të arritura në 3 ndeshjet e fundit, Shqipëria ka ngjitur 3 shkallë, çka ishte e pritshme në mbyllje të këtij sezoni të dytë të veprimtarisë së dytë kontinentale të përfaqësueseve, Ligës së Kombeve të Evropës.

Falë triumfit në Ligën C të kësaj veprimtarie, që bëri që Kombëtarja e drejtuar nga trajneri Edoardo Reja janë ngjitur në vendin e 66-të në renditjen e organizmit që qeveris futbollin botëror, me 1,360 pikë të grumbulluara. Në 3 sfidat e nëntorit, Shqipëria korri 3 fitore nga po aq ndeshje, duke mundur 2-1 Kosovën në miqësore, ndërsa në Ligën e Kombeve i fitoi dy sfidat e fundit në shtëpi, 3-1 kundër Kazakistanit dhe 3-2 kundër Bjellorusisë.

Për më tepër, Kombëtarja e mbylli grupin e 4 të Ligës C në vend të parë dhe sezonin e ardhshëm të kësaj veprimtarie, do të luajë një nivel më lart, në Ligën B. Ndërkaq, përfaqësuesja e Kosovës në futboll nuk ka lëvizur nga vendi i 117-të në renditjen e FIFA-s për nëntorin dhe ka 1,155 pikë. “Dardanët” kanë qenë në vendin e 117-të edhe në muajin tetor, por në muajin nëntor nuk patën suksese të mëdha.

Në këtë muaj, Kosova e humbi 1-2 miqësoren me Shqipërinë, dhe vijoi të mundej në Ligën e Kombeve po me të njëjtin rezultat nga Sllovenia, por arriti sidoqoftë të fitonte me rezultat minimal në duelin e fundit të kësaj veprimtari kundër Moldavisë. Sa i përket renditjes së nëntorit, Belgjika vazhdon të mbajë vendin e parë, me 1780 pikë, ndërsa peshën e të parëve e plotësojnë Franca, Brazili, Anglia dhe Portugalia.

Lexo edhe :  E trishtë/ Rrëzohet në tualet, ndërron jetë portieri 20-vjeçar i Barcelonës

la.mi/Fjala.al

Të fundit

Mos e bëni kurrë këtë gabim kur shëtisni me bebushat tuaj

Shohim jo rrallë herë, që ndërsa dalin me fëmijën në karrocë, kur është vapë, prindërit e mbulojnë atë me...

Çfarë ju bën më të lumtur se dashuria?

Të shohësh vende të reja, të njohësh kulturën dhe mënyrën e jetesës së njerëzve të tjerë ndihmon për të hapur më shumë mendjen dhe...

Përsëritet rasti “Alma”? Një 27-vjeçare tenton të hidhet nga lumi Buna me 4 fëmijët

Një ngjarje e rëndë është parandaluar në Shkodër. Një nënë 27-vjeçare ka tentuar të hidhet në lumin Buna bashkë me 4 fëmijët e saj...

Virale/ Princesha e Dubait kërkon divorcin me një postim në Instagram

Një mesazh i shkurtër nga Sheikh Mahra bin Mohammed Al Maktoum aktualisht po shkakton bujë në botën mbretërore. Në postimin në Instagram, vajza e lartësisë...

Ndikimi i stresit në lëkurë

Stresi është një nga faktorët kryesorë që dëmtojnë organizmin tonë. Pasojat e tij ndonëse nuk mund të jenë të menjëherëshme, janë afatgjata. Nëse vuani nga ndonjë...

Lajme të tjera

Web TV