Horoskopi ditor, e premte 4 dhjetor

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ky është horoskopi për ditën e premte 4 dhjetor 2020. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.

Dashi

Dita fillon ngadalë, përpiquni të rikuperoni pasdite. Duhet të jeni më të qetë në punë, keni shumë përgjegjësi. Ju gjithashtu keni nevojë për qetësi në dashuri.

Demi

Ditë pozitive, ndiheni të fortë dhe të motivuar. Lajm i mirë për dashurinë, pasioni zgjohet dhe ju dhuron momente të paharrueshme.

Binjakët

Një ditë pak e rëndë dhe nervoze. Sot përpiquni të mos jeni argumentues, veçanërisht me partnerin tuaj. Bëni kujdes nga paratë – përpiquni të mos paguani më shumë.

Gaforrja

Ditë pozitive, ju jeni shumë më i qetë dhe i disponueshëm, madje edhe drejt dashurisë. Mundohuni të kuptoni se çfarë dëshironi dhe të bëni zgjedhjen tuaj.

Luani

Ditë e qetë dhe gjithashtu situatë e mirë në dashuri. Gjithçka po shkon sipas planit!

Virgjëresha

Ditë nervoze dhe e nënshtruar: përpiquni të jeni të kujdesshëm dhe peshoni mirë fjalët tuaja. Disa konflikte edhe në dashuri, ruani qetësinë!

Peshorja

Dita e rimëkëmbjes. Lajme të mira që vijnë. Ndoshta edhe një mirënjohje. Lajm i mirë edhe për sferën sentimentale.

Akrepi

Ditë pozitive dhe e rëndësishme në punë. Por edhe në dashuri gjërat po shkojnë mirë, ju keni gjetur dëshirën për të lënë veten të shkojë në emocione dhe pasion!

Shigjetari

Një ditë pak e nënshtruar, përpiquni të qëndroni të qetë. Bëni kujdes edhe në dashuri: është më mirë të heshtni për të shmangur ndërlikimet, numëroni deri në 100.

Bricjapi

Ditë pozitive. Kontakte të dobishme për të ardhmen. Lajm i mirë për çiftet e qëndrueshme, pasioni mbretëron sonte.

Lexo edhe :  ‘Moti është çmendur’, Braçe thirrje qytetarëve: Nëse nuk keni emergjenca, rrini në shtëpi

Ujori

Lajm i mirë për dashurinë. Zemrat e vetmuara kanë mundësinë të kenë takime të veçanta. Kushtojini vëmendje parave dhe mos i teproni me shpenzimet!

Peshqit

Ditë pozitive, në të cilën ju rigjeni dëshirën për të qenë me të tjerët dhe për të bashkëvepruar. Ju jeni më i qetë dhe i disponueshëm. Lajm i mirë për dashurinë, ju keni rizbuluar pasionin!

Pa.Va/Fjala.al

Të fundit

Italiani kapet me 2 kg marijuanë në portin e Durrësit, i kishte fshehur brenda gomës rezervë të makinës

Arrestohet një shtetas italian në Durrës pasi u kap me 2 kg drogë në makinë. Burime zyrtare bënë me...

E pazakontë në historinë parlamentare të Kosovës/ VV merr vota sa të gjitha partitë e tjera bashkë

Kosova një ditë më parë ka mbajtur zgjedhjet e përkohshme parlamentare, zgjedhje këto që u vlerësuan të drejta dhe demokratike. Rekord të ri në historinë...

Zgjedhjet e 25 prillit, Rama mbledh shtabin elektoral në selinë e PS-së

Ashtu sikurse çdo të hënë, kryeministri Edi Rama do të mbledhë sot drejtuesit socialistë të qarqeve, në një kohë kur na ndajnë nga zgjedhjet...

Pritet të mbërrijnë sot në Shqipëri mijë doza të tjera të vaksinës Pfizer

Pritet të mbërrijnë sot rreth 7 mijë doza të vaksinën Pfizer në Shqipëri. Vaksinat janë të premtuara nga kontrata më kompaninë Pfizër, ndërsa lajmin e...

Lojëra fati në berberhanen e tij, vihet në pranga 41-vjeçari në Berat

Një 41-vjeçar është arrestuar nga Policia e Beratit, pasi lejonte lojërat e fatit në berberhanen e tij. Sipas policisë, në cilësinë e provës materiale është...

Lajme të tjera

Web TV