3 shenjat më me fat të vitit 2021, si do të jetë viti i ri për ju

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

2020-a nuk ishte viti që të gjithë prisnim të kalonim, megjithatë, si çdo dhjetor, edhe këtë vit ka ardhur koha e bilancit. Cili është bilanci që keni bërë ju në fund të vitit? Çfarë nuk mundët të realizoni dot nga viti që shkoi? Po nga viti që vjen, çfarë do të realizoni?

Viti i ri, me siguri, do të sjellë fat për shumë shenja horoskopi, madje në shumë aspekte të jetës, megjithatë sa herë jemi të pafuqishëm, ne u drejtohemi yjeve dhe planetëve për të thënë fjalët më të mira për vitin e ardhshëm.

Me siguri, viti i ri do të shërojë të gjitha plagët, por në veçanti disa shenja do të jenë më me fat se të tjerat. Demi, Akrepi dhe Peshorja do të jenë ato më të preferuarat.

Për Demin, ky është viti me fat. Pritet që njerëzit që i përkasin kësaj shenje të kenë sukses në biznes, si edhe në fitimet financiare. Grafiku i karrierës po rritet dukshëm për ta, veçanërisht në tremujorin e parë të vitit të ardhshëm do të jetë pika kulmore e tyre. Muajt më të mirë për të lindurit e kësaj shenje do të jenë prilli, maji dhe shkurti. Ëndrrat tuaja do të bëhen realitet këtë vit.

Në lidhje me çështjet familjare që kanë shkuar keq këtë vit, gradualisht do të fillojnë të zgjidhen.

Numrat me fat për vitin e ri janë 7, 9, 8, 46 dhe 69. Forca është pika më e fortë e këtij viti për ju, kështu që bëhuni gati për të pritur një 2021 bombastik.

Edhe Akrepi, do të ketë një vit fantastik. Saturni dhe Urani do të ndikojnë që Akrepi të ketë më shumë fitime këtë vit, por njëkohësisht të sigurojë edhe më shumë stabilitet. Lidhja me Diellin e këtyre planetëve do të ketë ndikim dhe do të bëjë që Akrepi të ndihet i përkëdhelur për gjithë vitin. Njerëzit e pakënaqur me marrëdhëniet e tyre do të gjejnë dikë që do t’ua ndryshojë të ardhmen. Shtatori deri në fund të vitit është koha më e mirë për investime të mëdha.

Lexo edhe :  Vajza nëse dëshironi të jeni mjeshtre të flirtimit, këto janë lëvizjet që duhet t'i bëni me patjetër!

Peshorja është në kulmin e sukseseve për këtë vit. Të lindurit në këtë shenjë janë po aq fatlum sa dy shenjat e mësipërme. Priten bashkëpunime të reja në biznes, por edhe në lidhjet personale.

Nga fundi i shtatorit deri në mes të tetorit, gjërat do të shkojnë në vendin e vet edhe sa i përket çështjeve personale. Për të gjithë të lindurit e Peshores, gjatë viti të ri këshillohet të ndiqni më shumë intuitën tuaj dhe të mos merrni parasysh faktorët e jashtëm gjatë bërjes së karrierës./Bl.Ba/Fjala.al

Të fundit

Lushnja, Gjyla: Shtyrja e dobishme, në disa terrene gjendja është e mjerë

Komiteti Ekzekutiv i Federatës Shqiptare të Futbollit ka vendosur para pak ditësh shtyrjen e rifillimit të garave për Kategorinë...

Balluku në Qafë Plloçë: Po punohet ditë e natë për të mbajtur funksional rrjetin e rrugëve në të gjithë vendi

  Reshjet e dëborës kanë mbuluar tashmë gjithë zonën juglindore, ndërsa në akset rrugore borëpastrueset dhe mjetet e tjera të kompanive të mirëmbajtjes janë në...

A mjafton 1 dozë? Mjeku Sulçebe zbulon çfarë i ndodh trupit pasi merr vaksinën anti-Covid

Sipas mjekut të njohur imunolog, Genc Sulçebe edhe me një dozë të vaksinës anti-Covid, njeriu është i mbrojtur ndaj virusit të rrezikshëm. Sulçebe tha në...

A ndikojnë dhimbjet e kokës tek përshpejtimi i plakjes së trurit? Ja e vërteta dhe kujdesi që ju duhet

Plakja e trurit është kthyer në kryefjalën e shqetësimeve mbarë botërore prej disa vitesh tashmë Sipas të dhënave nga Instituti Internacional i Alzhaimerit të cilit...

Zgjedhjet në Kosovë/ Lëvizja Vetëvendosje publikon listën, i pari Albin Kurti, e ndjek Vjosa Osmani

Lëvizja Vetëvendosje ka publikuar listën e plotë për zgjedhjet e 14 shkurtit në Kosovë. Siç ishte paralajmëruar i pari i listës do të jetë Albin...

Lajme të tjera

Web TV