“A keni burrëri apo s’keni”/ Bukuroshja turpëron konkurrentin e “Përputhen”: Nuk je për mua!

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Gjatë takimit mes Arbrit dhe Anës së re, kjo e fundit përmendi sipas saj, praninë e disa njerëzve me dy fytyra.

“Nuk më pëlqejnë meshkujt që në takim me ty thonë gjëra të tjera dhe këtu gjëra të tjera, që në backstage (prapaskenë) thonë gjëra të tjera dhe këtu bëjnë si të dashuruar. Këtë gjë e ka bërë Andi”, u shpreh ajo.

Më tej vazhdoi:

“Më ke kërkuar në backstage të kemi një takim tjetër. Këtu ka filluar përsëri me Tean, e fton në takim. Këto më duken gjëra jo të vërteta, nuk është aspak reale dhe burrërore për mashkullin që unë dua të kem në krahë. Thua Ana do më pëlqente të dilnim bashëk dhe pastaj i kërkon Teas kërcim në studio. Nuk kam gjë me Tean, e kam me ty. S’ke pse më thua mua Ana si thua do ta kemi një takim tjetër”.

Andi: Po përpiqem t’i njoh të gjitha.

Ana: Ti nuk di çfarë do, pse s’më fton mua në takim po bën skena.

Andi: Me Tean e ndjeva kërcimin.

Ana: A keni burrëri apo s’keni, këtu tregohet, me këto gjeste që ke bërë, nuk je për mua.


Të fundit

Angelina Jolie çon sërish në gjykatë Brad Pitt, këtë herë për shkak të verës

Duket tashmë shumë e largët koha kur Brad Pitt dhe Angelina Jolie formonin një nga çiftet më të admirueshme...

Duhet ta parandalonte kanabisin, por e mbolli vetë, arrestohet kryeplaku me të birin dhe vëllanë

Kryeplaku i fshatit Gurë- Kalis në Kukës, djali dhe vëllai i tij janë arrestuar si autorë të dyshuar të kultivimit të bimëve narkotike në...

Kishte vendosur datën e dasmës, kjo është 19-vjeçarja që ndërroi jetë pas shpërthimit të bombolës së gazit në Velipojë

Vajza që shihni në foto është 19-vjeçarja Daniela Gjoka, e cila ndërroi jetë në spital në Itali, pasi nuk i mbijetoi dot plagëve të...

“Si do ja bësh me ligjin e ri”/ Fjoralba Ponari i përgjigjet ndjekësit me një foto pa filtra

Para disa ditësh Norvegjia vendosi një ligj për publikimin e fotove të modifikuara në rrjete sociale. Në bazë të ligjit çdo influencer që përfiton para...

Shpërthimi i bombolës së gazit në hotelin në Velipojë/ Ndërron jetë 19-vjeçarja, në gusht martohej

19-vjecarja Daniela Gjoka, një prej të plagosurave nga shpërthimi i bombolës së gazit 1 javë më parë në Velipojë, nuk ka mundur ta fitojë...

Lajme të tjera

Web TV