Foto/ Familja realizon kartolina të çmendura për Krishtlindje

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Shumë prej familjeve po përpiqen shumë për ta bërë sezonin festiv të jetë perfekt, në këtë vit të vështirë për të gjithë botën.

Sezoni festiv i jetës reale shpesh është shumë i ndryshëm nga reklama që jemi mësuar të shohim. Dhe një familje nga Karolina e Veriut po feston pikërisht papërsosmërinë e familjes së Krishtlindjeve.

Për 7 vitet e fundit, Stanleys kanë bërë kartolina për Krishtlindje ku çdo anëtar i familjes merr pjesë. Rezultati është sa bukur dhe qesharak pasi të vegjlit janë fotografuar duke bërë kërdinë në shtëpi dhe gjërat bëhen të çrregullta duke dalë jashtë kontrollit./Bl.Ba/Fjala.al


Të fundit

Kryeministri Rama publikon videon: Ja pamjet e terminalit të ri në Korçë

Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot pamjet nga terminali i ri i autobusëve dhe taksive në Korçë. Teksa ka postuar...

A e vranë shqiptarët nënën 20-vjeçare? Mediat britanike artikull plot urrejtje: Njihen për lidhjet me krimin

I veshur me një kostum të zi dhe me vajzën në krahë, 33-vjeçari Charalambos Anagnostopoulos i ka dhënë lamtumirën e fundit 20-vjeçares me origjinë...

Ndahet nga jeta legjenda e boksit shqiptar

Është ndarë nga jeta në moshën 85-vjeçare, legjenda e boksit shqiptar Ahmet Golemi. Golemi i cili ka qenë kampion boksi, është dënuar me 5 vite...

Aluzionet e Vuçiqit për tërheqjen e KFOR-it, të pabaza

Aleanca veriatlantike dhe Kombet e Bashkuara, në këtë kohë nuk do të tërheqin misionet e tyre nga Kosova, vlerësojnë ekspertët e sigurisë dhe ata...

Gjermania shton vaksinimet e shpresat për lehtësime

Nga Auron Dodi      Në Gjermani incidenca e infektimit me Covid-19 është në rënie të vazhdueshme. Sot (14.05.) incidenca ra, për herë të parë pas dy...

Lajme të tjera

Web TV