‘Arratiset’ çifti Obama, Barack e Michelle fotografohen duke shijuar diellin e Hawaii-t

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Barack dhe Michelle Obama po kalojnë pushimet në Hawaii, ku ata u fotografuan të martën duke shijuar diellin me disa rroba banje shumëngjyrëshe ndërsa bënë xhiro me kajak së bashku në oqean.

Dyshja u fotografuan në ujë në Kailua Bay, një milje larg nga Plantation Estate, ‘Shtëpia e Bardhë e dimrit’ e tyre që ata morën me qira gjatë pushimeve kur Barack ishte në zyrë.

Michelle shumë sportive duket se po bënte pjesën më të madhe të punës, ndërsa ish burri i saj u ul mbrapa dhe sodiste pamjen, para se të jepte një dorë pastaj të tërhiqte kajakun e tyre në breg.

Nuk dihet nëse ata do të qëndrojnë atje këtë vit apo nëse janë diku tjetër. Dyshja thuhet se po bën plane për një pronë tjetër në ishullin Oahu./Bl.Ba/Fjala.al

Të fundit

“Koha t’i japim fund luftës më të gjatë”/ Biden do të tërheqë trupat amerikane nga Afganistani

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Joe Biden, tha të mërkurën se Shtetet e Bashkuara do të fillojnë tërheqjen e...

“6 persona me shkopinj bejsbolli erdhën drejt meje”/ Zbardhet dëshmia e policit në Mamurras

Askush nuk i identifikon me emra të përveçëm të dyshuarit e familjes Fufi në Mamurras, tre prej të cilëve përfunduan në pranga për sulmin...

Manastirliu jep lajmin e mirë: Shqipëria siguron 50,000 vaksina “Sputnik V”

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka njoftuar sot se Shqipëria ka siguruar marrëveshjen për të marrë 50.000 vaksina Sputnik V të Rusisë. “Shqipëria siguron marrëveshjen...

Rama poston dy foto nga takimet elektorale të PS dhe PD: Pa koment

Kryeministri Edi Rama ka publikuar dy foto nga takimi elektoral i PS dhe PD në Dibër dhe Paskuqan të zhvilluar ditën e sotme. “Pa koment”,...

Shqipëria mbështet vendimin për tërheqjen e trupave nga Afganistani

Ministrja për Evropën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka, me anë të një postimi në rrjetet sociale shkruan se sot ishte e pranishme në...

Lajme të tjera

Web TV