Gjendet e djegur një makinë, rezulton se është marrë me qira në aeroportin e Rinasit

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një makinë e djegur është gjetur në aksin rrugor në Gjegjan-Reps, në Pukë mëngjesin e sotëm (8 janar).

Mjeti tip ‘Skoda Fabia’ është gjetur në vendin e quajtur ‘Kodra e Bardhë’ teksa rezulton të jetë marrë me qira në Rinas.

Nga informacionet paraprake rezulton se makina është marrë me qira nga një turist i huaj në aeroport.

Nuk dihen ende shkaqet dhe rrethanat e djegies së makinës teksa policia po punon për zbardhjen e ngjarjes./Bl.Ba/Fjala.al


Të fundit

Pas 20 muajsh ndalim, SHBA rihap kufijtë për udhëtarët e vaksinuar

Shtetet e Bashkuara kanë rihapur kufijtë për vizitorët e huaj duke i dhënë fund një ndalimi 20-mujor të hyrjes...

“Jemi klubi më i mirë në botë”, prezantimi i Xavi Hernández si trajner i Barcelonës

Një ditë historike për tifozët e Barcelonës. Xavi Hernández merr frenat e ekipit si trajneri i tretë i sezonit. Pritshmëritë te Xavi janë të mëdha,...

Edi Reja: Do të impenjohemi deri në vdekje ndaj Anglisë

Kombëtarja kuqezi bëhet gati për dy impenjimet e fundit të eliminatoreve për Kupën e Botës Katar 2022. Me shpresat që janë shuar pothuajse dhe vetëm...

Krahu i djathtë i Trump, Richard Grenell mbërrin në Tiranë

Diplomati amerikan, krahu i djathtë i Donalt Trump, Richard Grenell vjen në Tiranë. Bëhet me dije se Richard Grenell ka zbritur në aeroportin e Rinasit...

Veliaj: ‘Ballkani i hapur’, projekt më i afërt nëse përqafohet nga të rinjtë

Të rinj nga i gjithë Ballkani, pjesë e forcave politike të majta, kanë përmbyllur në Tiranë modulin e këtij viti të Akademisë së Politikave...

Lajme të tjera

Web TV