Iu fut në dhomën e zhveshjes/ Saimiri kap konkurrenten dhe e puth në buzë (Foto)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Në natën e 9-të të spektaklit “Love Story”, Saimiri ka zgjedhur për takim Generdën. Dyshja kanë konsumuar bashkë mëngjesin dhe më pas kanë dalë për shopping.

Generda është futur bashkë me të në dhomën e zhveshjes dhe kanë shkëmbyer puthjen e parë mes tyre. Konkurrentja tentoi të futej fshehurazi në dhomë, por Saimiri e pa, e kapu nga krahu dhe dyshja nuk i rezistuan dot njëri-tjetrit.

Përpos kontaktit fizik, Saimiri dhe konkurrentja i kanë lënë nofka njëri-tjetrit, si arush apo pëllumb i bardhë.

Saimiri: Kur jam me ty kam një ndjesi sikur të njoh me vite, jo sikur është takimi i dytë. Flasim pa komplekse.

Generda: Ti i plotëson të gjitha, kur jam me ty je si mbrojtës. Je si arush, kështu i madh, më transmeton ngrohtësi.

Saimiri: Edhe un do ta gjej një nofkë për ty…je pëllumb i bardhë.

Të fundit

Erdogan me deklaratë të fortë: Jemi shtet me moral, nuk ka LGBT

Presidenti i Turqisë Rexhep Tajip Erdoğan ka thënë se nuk ekziston diçka e tillë si LGBT, pasi disa studentë...

Investimi i të huajve në Përmet: Princi i Kurorës ka shprehur interes, i ka bërë përshtypje

Kryeministri Edi Rama gjatë një bashkëbisedimi me qytetarë të Gjirokastrës, është ndalur dhe tek një projekt për Përmetin, ku ka shprehur interes Princi i...

‘Kritikat’ e Ramës në Gjirokastër: Po si s’na keni vënë një pikë ujë përpara, tamam gjirokastritshe

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Gjirokastër ku po zhvillon një takim me qytetarët, ndërkohë që të pranishëm janë dhe kryebashkiaku Flamur Golemi si dhe...

Bledi Çuçi rendit investimet: Turizmi aseti më i madh i Gjirokatrës për tu zhvilluar

Drejtuesi politik i PS-së në qarkun e Gjirokastrës, Bledi Çuçi tha se turizmi është aseti më i madh që ky qark ka dhe ndaj...

Rama ironizon programin ekonomik të PD-së: Menu me pjata imagjinare

Kryeministri Edi Rama në një intervistë nga Nivica e Tepelenës ka komentuar sërish programin ekonomik të Partisë Demokratike, që u prezantua pak ditë më...

Lajme të tjera

Web TV