Pak ditë më parë u dhunua fizikisht, kush është biznesmeni që u plagos me armë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Zbardhen detaje të reja nga plagosja me armë zjarri në Tiranë.

Biznesmeni Sino Llanaj i cili mbeti i plagosur mëngjesin e sotëm nga Albert Allmuça mësohet se janë zënë edhe një javë më parë në zonën e Astirit.

Dy ortakët në ndërtim u konfliktuan me njëri-tjetrin pasi shisnin nga dy herë apartamentet.

Ngjarja ka ndodhur pas një konflikti fizik mes dy pronarëve për një pallat, ku i plagosur me sende të forta ka mbetur edhe roja i objektit.

Të plagosurit janë dërguar në spital dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Forcat e rendit ndodhen në vendin e ngjarjes dhe kanë nisur hetimet./Bl.Ba/Fjala.al

Të fundit

Studimet e hershme për Covid-19 ishin të pabazuara dhe të pavërteta

Ndërkohë që shkencëtarët nisën hetimet fillestare për koronavirusin e ri që kishte shpërthyer dimrin dhe pranverën e kaluar, revistat...

Aksident i rëndë në Fushë-Mamurras, humb jetën 70-vjeçari

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e kësaj të marte në aksin Milot-Fushë Krujë, pranë kryqëzimit në Fushë Mamurras. Bëhet me dije se në...

E harron Young Zerkën, Ronela Hajati fillon përgatitjet për dasmë

Nëpër të gjitha portalet një zhurmë të madhe bëri ndarja e Ronela Hajatit dhe Young Zerkës. Ka qenë vetë këngëtarja ajo e cila në një...

Balluku inspekton punimet për ujësjellësin e ri të Kuçovës: 24 orë ujë në ditë në të gjitha zonat ku po investohet

Kuçova është një prej 128 kantiereve ku Qeveria Shqiptare përmes AKUM është duke investuar për ndërtimin e rrjetit të ri të ujësjellësit. Investimi që...

Jep veten me qera për të mos bërë asgjë, ja sa lek fiton i riu

Shoji Morimoto është një 37-vjeçar japonez që e fiton bukën e gojës duke dhënë veten me qira “për të mos bërë asgjë”. Shoji paguhet rreth...

Lajme të tjera

Web TV