Shqiptarit i “troket fati në derë”, kap peshkun gjigant në oborr

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një video e bërë në Gjilan të Kosovës po bën xhiron e rrjetit, pasi një qytetar pretendon se ka gjetur një peshk gjigand para oborrit të banesës së tij.

Oborri i shtëpisë i është përmbytur si pasojë e reshjeve intensive të shiut, ku shumë zona të Kosovës janë përmbytur.

Por kjo mesa duket ka bërë që së bashku me ujin të shfaqen edhe gjallesa të ndryshme, siç është rasti konkret.

Qytetari dëgjohet duke thënë: Marshallah, Shikoje, shikoje. Rri aty ti.

 

Të fundit

Habit 21-vjeçarja: Covid-19 më shpëtoi jetën

Një 21-vjeçare shprehet se i është mirënjohëse pandemisë së Covid-19 pasi sipas saj koronavirusi e ndihmoi që ajo të...

Edvin Kulluri: Zgjedhjet e 25 prillit pritet të jenë të lira dhe të rregullta

Edvin Kulluri bëhet i pari opozitar që parashikon se zgjedhjet e 25 prillit nuk priten të jenë me probleme. Gjatë intervistës  për  gazetarin Roland...

Ndërpritet papritur Për’Puthen, Fatjoni ngrihet për të goditur…

Një situatë jo e zakontë ka ndodhur në puntatën e kësaj të hëne në emisionin ‘Për’Puthen’, ku Fatjoni dhe Erisi janë përfshirë në një...

Humbi katër anëtarë të familjes, rrëqeth djali i madh i Blerim Avdijaj: Ndihem sikur jam në një film horror

Djali i madh i Blerim Avdijaj, Mirsadi ka rrëfyer detaje tronditëse për aksidentin tragjik i cili ndodhi ditën e enjte në Rrugën e Kombit. Katër...

Ish-anëtari i Këshillit Kombëtar të PD: Opozita fiton zgjedhjet vetëm nëse…

Në një intervistë për “HARD TALK NGA ROLAND QAFOKU”, Edvin Kulluri analizon situatën politike tre muaj përpara zgjedhjeve. Sipas tij, qeveria pas tetë vjetësh...

Lajme të tjera

Web TV