Tyga i ‘fiksuar’ pas shqiptareve, moderatorja seksi publikon mesazhet (FOTO)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Gea Braha është një nga moderatoret dhe një nga vajzat më të komentuara të showbiz-it shqiptar.

Moderatorja tërheq vazhdimisht vëmendjen e të gjithëve me fotot provokuese që poston në rrjetet sociale. Përveç jetës profesionale, tërheq vëmendje edhe për atë private. Shpesh Gea ka ndarë me ndjekësit ‘ngacmimet’ nga të famshmit botërorë, e së fundmi duket se bukuroshja është “pikasur” nga reperi i njohur Tyga.

Duket se ish i dashuri i miliarderes Kylie Jenner nuk i ka rezistuar dot bukurisë e tipareve seksi të moderatores shqiptare.

Mirëpo ajo që dimë është se Gea nuk është shqiptarja e vetme që Tyga i ka shkruajtur, pasi në këtë listë të tij janë edhe emra të njohur si Tayna, Trejsi dhe Rina Balaj./r.g/fjala.al

Të fundit

Kujdes! Këto ndryshime në gojë tregojnë se jeni të infektuar me Covid

Gjithmonë trupi juaj ju tregon shumë për shëndetin, ku veçanërisht për coronavirusin, i cili mund të prekë pjesë të...

14-vjeçari shqiptar ngre në këmbë jurinë suedeze me zërin e tij

Rejhan Bellani, 14-vjeç, ka mahnitur jurinë suedeze të spektaklit që zbulon talentet e reja në muzikë. 14-vjeçari nga Kosova ka marrë pjesë në kompeticionet artistike...

Surprizat e motit, pas ngricave vendi do të përfshihet nga…

Moti i acartë që ka mbërthyer vendin tonë prej ditësh do të vijojë dhe këtë fillim jave, ku temperaturat sot kanë shënuar edhe -12...

Aksident në Tiranë, tre të lënduar, mes tyre edhe të mitur

Pasditen e sotme dy automjete janë përplasur në kryeqytet . Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:40, në rrugën “Llambi Bonata”, ndërsa për pasojë mësohet...

“Nuk dua të jem më pjesë e intrigave dhe lotëve të krokodilit”, Fationi largohet nga Për’Puthen

Një situatë jo e zakontë ka ndodhur në puntatën e kësaj të hëne në emisionin ‘Për’Puthen’, ku Fatjoni dhe Erisi janë përfshirë në një...

Lajme të tjera

Web TV