“Kjo nuk është shenjë e mirë”/ Rama flet pasi mori vaksinën dhe zbulon nëse ka patur shqetësime

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

“Asnjë shqetësim”, kështu u përgjigj kryeministri Edi Rama, ndërsa u pyet se nëse kishte patur ndonjë ndërlikim, pas marrjes së vaksinës.

I ftuar në “Open”, Rama tha se megjithatë “nuk është shenjë e mirë” që shumë persona e pyesin se nëse ndihet mirë pas marrjes së vaksinës.

Ai theksoi se vijon të mbajë maskën, pavarësisht se ka marrë vaksinën.

“Nuk mendoja se do kishte kaq shumë njerëz që do pyesnin, kjo nuk është shenjë e mirë, por nuk ka patur asnjë shqetësim , asgjë. Por gjithsesi un vazhdoj të mbaj maskën. Vaksinimi është shumë i rëndësishëm sepse cilido që vaksinohet nuk është më hallkë e përhapjes së infeksionit”, tha Rama.

Të fundit

Nuk besonte në dashuri për shkak të mbipeshës, 23-vjeçarja fejohet me instruktorin e palestrës

Pesha e madhe trupore e bënte Brittnay Jacques jo të lumtur. 23-vjeçarja e cila e kishte të vështirë një të...

Prostituta shqiptare tërhiqet zvarrë dhe goditet 5 herë me thikë, autori e vret në mes të ditës teksa ajo po priste klientët

Prostituta shqiptare qëllohet për vdekje me thikë në mes të ditës në Itali, teksa ajo po priste klientët në trotuar. Ajo quhet Luljeta Heshta...

Përmbytjet nga akullnaja ku vdiqën 100-150 persona, momenti kur një burrë shpëtohet i gjallë (Video)

Ekipet e kërkim-shpëtimit në Uttarkahand të Indisë kanë arritur të shpëtojnë një burrë të bllokuar brenda një tuneli. Ai kishte mbetur i bllokuar aty, pas...

Ndryshimi i letrës së sotme të Joe Biden nga letra e Donald Trump në 14 dhjetorit 2018

Dy vjet e gati tri muaj më parë, saktësisht më 14 dhjetor të vitit 2018, presidenti amerikan i kohës, Donald Trump, i dërgoi një...

Kurz: Pavarësisht ndryshimeve, Bashkimi Evropian ka nevojë për dialog me Rusinë

Bashkimi Evropian ka nevojë për dialog me Rusinë, pavarësisht nga të gjitha ndryshimet në pikëpamjet e tyre, deklaroi kancelari austriak Sebastian Kurz gjatë një...

Lajme të tjera

Web TV