Merr flakë traileri në Vlorë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një automjet i tonazhit të rëndë është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në qytetin e Vlorës.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 06:35 në fshatin Tragjas të Vlorës, ku një trajler i markës “Man”,  është përfshirë nga flakët duke u djegur pjesërisht.

Mësohet se mjeti është në pronësi të A. D., 34 vjeç, banues në Tragjas, teksa nuk dihen ende shkaqet.

Policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./Bl.Ba/Fjala.al

Të fundit

Gjithçka në dhomën e diktatorit e paprekur, ja shtrati ku vdiq Enver Hoxha (Foto)

Gjithçka në dhomën e ish-diktatorit ka mbetur ashtu siç ka qenë edhe atëherë kur ai ishte në jetë. Në një...

Izmir Smajlaj nuk arrin në finale të kërcimit së gjati në Evropianin e Sallave të Mbyllura

Atleti shkodran, vetëm 5 cm larg kufirit që siguronte vendin në 8-shen e që do të garojë për medalje. Është mbyllur që në fazën eliminatore...

Shokuese/ Nuk i pranoi të dashurin, babai i pret kokën vajzës dhe shëtit me të nëpër rrugë (Video)

Babai i katër fëmijëve preu kokën e njërës prej vajzave të tij dhe e nxori atë në rrugë. Shkak i këtij veprimi është bërë...

Kujdes, nëse shefi juaj ka këtë shenjë horoskopi, s’do i keni punët mirë

Të jesh një udhëheqës fantastik zakonisht do të thotë një kombinim i gatishmërisë për kompromis, logjikë dhe kujdes të mjaftueshëm për njerëzit e tjerë. Por,...

U bë e famshme me ‘selfien’ me shenjat e maskës në fytyrë, infermierja jep mesazhin emocionues në Sanremo

Në mars të vitit të kaluar, në pikun e pandemisë, fotografia e infermieres Alessia Bonari me shenjat e maskës në fytyrë u bë virale...

Lajme të tjera

Web TV