Elton Ilirjani kundër Linda Reit: Nuk e heq organin tim gjenital, e dua!

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Gjatë emisionit “ABC e pasdites” kanë qenë të ftuar Elton Ilirjani dhe Linda Rei.
Moderatori Ermal Peçi e pyeti Ilirjanin nëse mundet një njeri të jetë i lumtur kur ndryshon gjininë?

“Të ndryshosh seksin është një hap shumë i rëndësishëm dhe ti nuk mund ta bësh dot pa institucionet përkatëse. Unë nuk jam dakord që dikush të ndryshojë gjininë pa menduar mirë. Unë pak më parë thashë nuk e heq organin tim gjenital, e kam diçka që e dua. Pse dua ta heq apo ti përshtatem meshkujve shqiptar që më duan femer ato le të shkojnë me femra”, tha Eltoni.

Por Linda ka një mendim ndryshe dhe i ka thënë Eltonit se ai nuk duhet të japë ide të prera.

“Nuk e di ai djali është psikolog, doktor, nuk e di nëse ka ndonjë të dhënë që ai mund të japë këtë ide kaq të rreptë. Kanë kaluar kaq shumë vite dhe nuk ia kam bërë vetes më këtë pyetje. Nëse ai dëshiron të qëndrojë ashtu le ta mbajë, nuk kam asnjë lloj dëshire që ti ndërroj mendje. Të besojë çfarë të dojë”, tha Linda Rei.

Të fundit

Fiori Dardha shpërthen keq kundër Rudina Hajdarit: Puno një ditë të vetme si tregtarët pastaj vazhdo shfaqen tënde

Deputetja Rudina Hajdari ishte në tregun e Prrenjasit ditën e sotme, ku bisedoi me shitësit dhe qytetarët, por edhe...

I ati humbi jetën pasi u rrah nga shokët, flet djali: Nuk fliste për politikë, e ndoqën dhe e qëlluan me shufra hekuri

Pasi 57-vjeçari i cili ndërroi jetë pasi u rrah nga shokët e tij, ka folur djali, Fatmir Sinrrapaj. Për mediat ai është shprehur se...

Shkëputet akullnaja në Himalaje, përmbytjet “zhdukin” 157 persona

Të paktën 157 persona janë raportuar të zhdukur e dy të tjerë të vdekur pas rrëshqitjes së akullnajës në Himalaja të Indisë. Sipas CNN...

Bëni kujdes nga këto dy mesazhe në Whatsapp sepse nëse iu ktheni, do t’iu vjedhin të dhënat

Një ‘fushatë’ vjedhjesh të aplikacionit të “Whatsapp” është bërë aktive së fundmi në rrjet. Shumë përdorues të këtij rrjete social kanë rënë pre e vjedhjet...

“Dua të lë kujtim të mirë përmes punës”, Rama nga Lungomarja e Sarandës: Ka nevojë për më shumë investime

Kryeministri Edi Rama, gjatë një interviste në Lungomaren e Sarandës, teksa është pyetur se për çfarë do të donte të mbahej mend, tha se...

Lajme të tjera

Web TV